Her er listen over klubbens resultater. Søgefeltet filtrer på hele listen.

Navn Dato Begivenhed Klasse Placering
Hannah Berg 19-05-2019 CPH Cup 3 maj   3. plads (bronze)
Luna Møller 13-10-2001 Junior World Cup Sweden -57 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 23-09-2001 Roland Cup Bremen -52 kg 3. plads (bronze)
Luna Møller 23-09-2001 Roland Cup Bremen -57 kg ingen placering
Rikke Berg 13-10-2001 Junior World Cup Sweden -52 kg 1. plads (guld)
Morten Elton Jensen 05-11-2001 Sjællands Mesterskaber -90kg 2. plads (sølv)
Morten Elton Jensen 05-11-2001 Sjællands Mesterskaber åben 3. plads (bronze)
Luna Møller 18-11-2001 DMU -57 kg U17 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 17-11-2001 DMU -52 kg U12 1. plads (guld)
Mary Carlos 17-11-2001 DMU -52 kg U17 3. plads (bronze)
Rikke Berg 18-11-2001 Swedish Open -52 kg 3. plads (bronze)
Dennis Olsson 25-11-2001 Hillerød Int. Judo Cup -45 kg 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 24-11-2001 Hillerød Int. Judo Cup -50 kg 2. plads (sølv)
Mary Carlos 25-11-2001 Hillerød Int. Judo Cup -52 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 25-11-2001 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 25-11-2001 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg 2. plads (sølv)
Sasha Kepler Saurbrey 19-01-2002 Int. Junior turn. Schwerin -50 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 25-02-2002 Scottish open -52 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 25-02-2002 Scottish open -57 kg 2. plads (sølv)
Mary Carlos 25-02-2002 Ungdomsturnering i Helsingør -52 kg ungdom 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 25-02-2002 Ungdomsturnering i Helsingør -52 kg ungdom 2. plads (sølv)
Christian Nipper 25-02-2002 Ungdomsturnering i Helsingør -60 kg ungdom 2. plads (sølv)
Helena Bitsch 25-02-2002 Ungdomsturnering i Helsingør -35 kg børn 1. plads (guld)
David Lawson 25-02-2002 Ungdomsturnering i Helsingør -25 kg børn 2. plads (sølv)
Mary Carlos 17-03-2002 Kredsmesterskab Øst -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Jeppe Vindinge 17-03-2002 Kredsmesterskab Øst -55 kg ungdom 2. plads (sølv)
Theis Livemore 17-03-2002 Kredsmesterskab Øst -40 kg børn 3. plads (bronze)
Rikke Berg 29-03-2002 Limfjordscup Int. -52 kg junior 2. plads (sølv)
Luna Møller 29-03-2002 Limfjordscup Int. -57 kg junior 2. plads (sølv)
Rikke Berg 30-03-2002 Limfjordscup Int. -52 kg ungdom 1. plads (guld)
Luna Møller 30-03-2002 Limfjordscup Int. -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Betina Berg 07-04-2002 World Cup Minsk -63 kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 27-04-2002 DM -63 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 27-04-2002 DM -57 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 27-04-2002 DM -52 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 27-04-2002 DM åben 1. plads (guld)
Kristina Berg 04-05-2002 NM -57 kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 09-05-2002 Budo Nord Cup Int. -63 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 09-05-2002 Budo Nord Cup Int. -52 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 09-05-2002 Budo Nord Cup Int. -57 kg junior 3. plads (bronze)
Mary Carlos 29-09-2002 Ungdomsturnering i Tåstrup -52 kg 1. plads (guld)
Ivan Zyserman 29-09-2002 Ungdomsturnering i Tåstrup -45 kg 3. plads (bronze)
Tobias Sohn 29-09-2002 Ungdomsturnering i Tåstrup -50 kg 2. plads (sølv)
Luna Møller 15-10-2002 Junior World Cup Sweden -57 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 09-11-2002 Finnish Open -70 kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 16-11-2002 Swedish Open -70 kg 3. plads (bronze)
Helena Bitsch 16-11-2002 DMU -35 kg børn 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 16-11-2002 DMU -48 kg A børn 1. plads (guld)
Mary Carlos 16-11-2002 DMU -57 kg junior 2. plads (sølv)
Luna Møller 16-11-2002 DMU -57 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 23-11-2002 Hillerød Int. Judo Cup -52 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 23-11-2002 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg 2. plads (sølv)
Mary Carlos 23-11-2002 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg ungdom 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 23-11-2002 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg ungdom 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 23-11-2002 Hillerød Int. Judo Cup -66 kg junior A 1. plads (guld)
Alexander Bakke 23-11-2002 Hillerød Int. Judo Cup -73 kg junior A 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 27-01-2003 Ungdomsturnering i Helsingør -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Tobias Sohn 27-01-2003 Ungdomsturnering i Helsingør -55 kg A-ungdom 3. plads (bronze)
Nickolas Olsen 16-02-2003 Ungdomsturnering -55 kg junior B 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 15-03-2003 Kredsmesterskab Øst -55 kg ungdom 1. plads (guld)
Tobias Sohn 15-03-2003 Kredsmesterskab Øst -55 kg ungdom 2. plads (sølv)
Paulina Bala 23-03-2003 Ramløse Træf -48 kg ungdom 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 23-03-2003 Ramløse Træf -57 kg 1. plads (guld)
Tobias Sohn 23-03-2003 Ramløse Træf -55 kg ungdom 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 24-03-2003 Int. Turnering -66 kg junior A 7. plads
Nickolas Olsen 07-04-2003 DMU -60 kg ungdom 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 07-04-2003 DMU -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Luna Møller 07-04-2003 DMU -57 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 07-04-2003 DMU -52 kg 1. plads (guld)
Lucas Nielsen 07-04-2003 DMU -40 kg børn 2. plads (sølv)
Luna Møller 20-04-2003 Limfjordscup Int. -57 kg junior 2. plads (sølv)
Rikke Berg 26-04-2003 DM -52 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 26-04-2003 DM -57 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 26-04-2003 DM -57 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 26-04-2003 DM -63 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 26-04-2003 DM åben 1. plads (guld)
Thomas Pedersen 26-04-2003 DM -90kg 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 26-04-2003 DM -66 kg 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 03-05-2003 NM -66 kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 03-05-2003 NM -63 kg 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 29-05-2003 Budo Nord Cup Int. -66 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 29-05-2003 Budo Nord Cup Int. -63 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 29-05-2003 Budo Nord Cup Int. -52 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 15-06-2003 Junior World Cup Sweden -57 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 15-06-2003 Junior World Cup Sweden -52 kg 2. plads (sølv)
Tobias Sohn 20-09-2003 Hansa Cup -60 kg ungdom 3. plads (bronze)
Mary Carlos 28-09-2003 Ungdomsturnering -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Tobias Sohn 28-09-2003 Ungdomsturnering -60 kg ungdom 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 12-10-2003 Junior World Cup Sweden -66 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 12-10-2003 Junior World Cup Sweden -57 kg 1. plads (guld)
Alexander Bakke 26-10-2003 Scottish open junior -66 kg 2. plads (sølv)
Alexander Bakke 27-10-2003 Scottish open Senior -66 kg 3. plads (bronze)
Luna Møller 24-11-2003 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 25-11-2003 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg ungdom 2. plads (sølv)
Mary Carlos 25-11-2003 Hillerød Int. Judo Cup -52 kg ungdom 2. plads (sølv)
Theis Oberg 25-11-2003 Hillerød Int. Judo Cup -30 kg børn 3. plads (bronze)
Lucas Nielsen 25-11-2003 Hillerød Int. Judo Cup -45 kg børn 5. plads
Tobias Sohn 25-01-2004 Ungdomsturnering -60 kg ungdom 1. plads (guld)
Betina Berg 28-02-2004 Holstein open Int. -63 kg 3. plads (bronze)
Luna Møller 28-02-2004 Holstein open Int. -57 kg 3. plads (bronze)
Lucas Nielsen 02-03-2004 Ungdomsturnering i Helsingør -45 kg 1. plads (guld)
Tobias Sohn 02-03-2004 Ungdomsturnering i Helsingør -60 kg ungdom 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 26-03-2004 Ramløse Træf -57 kg 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 26-03-2004 Ramløse Træf -55 kg ungdom 2. plads (sølv)
Jack Petersen 05-04-2004 Ramløse Træf -35 kg børn 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 10-04-2004 Limfjordscup Int. -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Rikke Berg 10-04-2004 Limfjordscup Int. -52 kg 1. plads (guld)
Lucas Nielsen 18-04-2004 DMU -45kg drenge 3. plads (bronze)
Thias Oberg 18-04-2004 DMU -60 kg ungdom 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 18-04-2004 DMU -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Betina Berg 24-04-2004 DM -63 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 24-04-2004 DM åben 1. plads (guld)
Rikke Berg 24-04-2004 DM -52 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 24-04-2004 DM -57 kg 2. plads (sølv)
Alexander Bakke 24-04-2004 DM -66 kg 2. plads (sølv)
Ken Dobel 24-04-2004 DM -73kg senior 2. plads (sølv)
Sasha Kepler Saurbrey 21-05-2004 Budo Nord Cup Int. -57 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 21-05-2004 Budo Nord Cup Int. -57 kg junior 3. plads (bronze)
Betina Berg 22-05-2004 NM -63 kg 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 27-09-2004 Ungdomsturn. Tyskland -57 kg 1. plads (guld)
Tobias Sohn 27-09-2004 Ungdomsturn. Tyskland -60 kg ungdom 2. plads (sølv)
Tobias Sohn 27-09-2004 Ungdomsturnering -66 kg 3. plads (bronze)
Thias Oberg 27-09-2004 Ungdomsturn. Køge -60 kg ungdom 3. plads (bronze)
Lucas Nielsen 27-09-2004 Ungdomsturn. Køge -50 kg 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 27-09-2004 Ungdomsturnering -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Axel Petterson 27-09-2004 Ungdomsturn. Køge -25 kg børn 3. plads (bronze)
Luna Møller 11-10-2004 Junior World Cup Sweden -57 kg 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 17-10-2004 Syd Cup -57 kg 1. plads (guld)
Tobias Sohn 17-10-2004 Syd Cup -66 kg 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 23-10-2004 Int. Turnering Magdeburg -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Theis Oberg 22-11-2004 Hillerød Int. Judo Cup -30 kg børn 2. plads (sølv)
Sasha Kepler Saurbrey 22-11-2004 Int. Turnering Den Helder -57 kg 2. plads (sølv)
Sasha Kepler Saurbrey 28-11-2004 Kredsmesterskab Øst -57 kg 1. plads (guld)
Tobias Sohn 28-11-2004 Kredsmesterskab Øst -66 kg 2. plads (sølv)
Theis Oberg 07-12-2004 Amagermesterskab ingen 1. plads (guld)
Oskar Jensen 07-12-2004 Amagermesterskab ingen 3. plads (bronze)
Andreas Krühlmann 07-12-2004 Amagermesterskab ingen 3. plads (bronze)
Sarah Nadine Raida 07-12-2004 Amagermesterskab ingen 1. plads (guld)
Stefan Petturson 07-12-2004 Amagermesterskab ingen 2. plads (sølv)
Patrick Bjørkman 07-12-2004 Amagermesterskab ingen 2. plads (sølv)
Tobias Sohn 10-12-2004 Amagermesterskab ingen 3. plads (bronze)
Thias Oberg 10-12-2004 Amagermesterskab ingen 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 30-01-2005 Ungdomsturnering -63 kg 3. plads (bronze)
Thias Oberg 30-01-2005 Ungdomsturnering -66kg ungdom B 2. plads (sølv)
Henrik Madsen 30-01-2005 Ungdomsturnering -66kg ungdom B 3. plads (bronze)
Thias Oberg 28-02-2005 Ungdomsturnering -66kg ungdom B 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 28-02-2005 Ungdomsturnering -63 kg 2. plads (sølv)
Lucas Nielsen 28-02-2005 Ungdomsturnering -55 kg ungdom 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 18-04-2005 DMU -57 kg ungdom 2. plads (sølv)
Betina Berg 30-04-2005 DM -63 kg 1. plads (guld)
Alexander Bakke 30-04-2005 DM -73kg senior 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 30-04-2005 DM -57 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 30-04-2005 DM -52 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 07-05-2005 NM -63 kg 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 09-05-2005 Budo Nord Cup Int. -57 kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 26-03-2005 World Cup Minsk -63 kg 7. plads
Sasha Kepler Saurbrey 10-06-2005 Int. Turnering Venray -57 kg 1. plads (guld)
Tobias Sohn 19-09-2005 Syd Cup -66 kg 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 24-09-2005 Swedish open junior -57 kg 5. plads
Mikkel Emil Johansen 26-09-2005 Ungdomsturnering i Tåstrup -30 kg børn 2. plads (sølv)
Vincent Wendelboe 04-12-2005 Amagermesterskab ingen 3. plads (bronze)
Jasper Johansen 04-12-2005 Amagermesterskab ingen 2. plads (sølv)
Rikke Schrøder 04-12-2005 Amagermesterskab ingen 3. plads (bronze)
Andreas Krühlmann 04-12-2005 Amagermesterskab ingen 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 04-12-2005 Amagermesterskab ingen 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 28-01-2006 Ungdomsturnering -30 kg børn 1. plads (guld)
Alexander Bakke 01-03-2006 Matsumae Cup -73kg 5. plads
Mikkel Emil Johansen 20-03-2006 Ramløse Træf -35 kg børn 3. plads (bronze)
Jasper Johansen 20-03-2006 Ramløse Træf -30 kg børn 3. plads (bronze)
Michael Månsson 20-03-2006 Ramløse Træf +50 kg ikke gradueret 2. plads (sølv)
Sasha Kepler Saurbrey 15-04-2006 Limfjordscup Int. -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 24-04-2006 St. Gallus Turnier -57 kg 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 01-05-2006 DMU -57 kg ungdom 1. plads (guld)
Rikke Berg 08-05-2006 DM -52 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 08-05-2006 DM -63 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 13-05-2006 NM -52 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-06-2006 Tre Torri -52 kg 9. plads
Sasha Kepler Saurbrey 26-09-2006 Swedish Open -52 kg 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 29-10-2006 Ungdomsturnering -35 kg børn 3. plads (bronze)
Rikke Berg 05-11-2006 Swedish Open -52 kg 9. plads
Alexander Bakke 05-11-2006 Swedish Open -73kg 9. plads
Alexander Bakke 13-11-2006 Finnish Open -73kg senior 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 19-11-2006 Int. Turnering Magdeburg -52 kg 2. plads (sølv)
Frederik Søgård 04-12-2006 Amagermesterskab ugradueret drenge 2 2. plads (sølv)
Kenneth Scherer 04-12-2006 Amagermesterskab Mix 1 1. plads (guld)
Mads Midtbøll 04-12-2006 Amagermesterskab graduerede mix 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 04-12-2006 Amagermesterskab graduerede drenge 1 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 04-12-2006 Amagermesterskab graduerede mix 2 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 1. plads (guld)
Betina Berg 02-02-2001 World Cup Sofia -63 kg 7. plads
Betina Berg 17-02-2001 Matsumae Cup -63 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 10-06-2001 Venray Holland Int. -63 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 29-01-2000 B-turnering Estland -63 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 17-06-2000 Scottish open Int. -63 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 02-08-2000 World Cup Minsk -63 kg 7. plads
Betina Berg 02-12-2000 Scandinavian open åben 2. plads (sølv)
Betina Berg 13-11-1999 Swedish Open -63 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 21-11-1998 Swedish Open -70 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 28-11-1998 Scandinavian open -70 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 19-04-1997 DM -72kg 1. plads (guld)
Betina Berg 03-11-1996 Sjællands Mesterskaber åben 1. plads (guld)
Betina Berg 18-04-1998 DM åben 2. plads (sølv)
Betina Berg 15-04-2000 DM -63 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 17-02-2001 Matsumae Cup -57 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 28-04-2001 DM -63 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 07-11-1998 B-turnering Irland -70 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 11-07-1998 B-turnering London -70 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 14-06-1998 Venray Holland Int. -70 kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 17-04-1999 DM -70 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 17-04-1999 DM åben 1. plads (guld)
Kristina Berg 16-11-1996 Swedish Open -52 kg 2. plads (sølv)
Ninette Blomberg 25-10-1996 Budo Nord Cup Int. piger U16 1. plads (guld)
Ninette Blomberg 25-10-1996 Budo Nord Cup Int. piger U13 1. plads (guld)
Betina Berg 03-11-1996 Sjællands Mesterskaber -66 kg 2. plads (sølv)
Kristina Berg 28-04-2001 DM -57 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 22-08-2005 Junior World Cup Sweden -52 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 23-09-2001 Roland Cup Bremen -52 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 20-06-2004 Junior World Cup Sweden -52 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 20-07-2001 EYOL Murcia -57 kg ingen placering
Rikke Berg 20-07-2001 EYOL Murcia -52 kg ingen placering
Rikke Berg 02-03-2001 Limfjordscup Int. -57 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 23-06-2001 Junior World Cup Ungarn -52 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 06-12-2000 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 06-12-2000 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg 2. plads (sølv)
Rikke Berg 02-11-2000 Junior World Cup Sweden -52 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 17-11-2000 DMU -52 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 17-11-2000 DMU -57 kg 3. plads (bronze)
Gregers v.d. Goot 17-11-2000 DMU -66 kg 3. plads (bronze)
Gregers v.d. Goot 17-11-2000 DMU åben 3. plads (bronze)
Rikke Berg 02-11-1997 DMU -40 kg børn 2. plads (sølv)
Ninette Blomberg 26-11-1996 Hillerød Int. Judo Cup -48 kg ungdom 1. plads (guld)
Ina Christophersen 26-11-1996 Hillerød Int. Judo Cup -48 kg ungdom 2. plads (sølv)
Rikke Berg 26-11-1996 Hillerød Int. Judo Cup -40 kg børn 1. plads (guld)
Nickolas Olsen 26-11-1996 Hillerød Int. Judo Cup -40 kg børn 1. plads (guld)
Gregers v.d. Goot 15-04-2000 DM -66 kg 2. plads (sølv)
Rikke Berg 16-04-2000 DM -52 kg 1. plads (guld)
Paulina Bala 07-04-2003 DMU -48 kg ungdom 1. plads (guld)
Rikke Berg 22-11-2006 EM U23 Moskva -52 kg ingen placering
Rikke Berg 12-11-2006 Finnish Open -52 kg ingen placering
Betina Berg 27-07-2001 VM München -63 kg ingen placering
Betina Berg 12-09-2003 VM Osaka -63 kg ingen placering
Betina Berg 12-08-2003 IDEM Braunschweig Int. -63 kg 9. plads
Betina Berg 17-05-2003 EM Düsseldorf -63 kg ingen placering
Rikke Berg 23-10-2001 Int. Turnering Polen -52 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 23-10-2001 Int. Turnering Polen -57 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 20-03-2001 Sjællands Mesterskaber -57 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 20-03-2001 Sjællands Mesterskaber -57 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 24-03-2001 Holstein open Int. -63 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 24-03-2001 Holstein open Int. -57 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 10-06-2001 Venray Holland Int. -57 kg 3. plads (bronze)
Luna Møller 24-05-2001 Budo Nord Cup Int. -57 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 24-05-2001 Budo Nord Cup Int. -57 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 24-05-2001 Budo Nord Cup Int. -63 kg 2. plads (sølv)
Kristina Berg 29-08-2000 Int. Mühlrad Cup Tyskland -57 kg 1. plads (guld)
Luna Møller 29-08-2000 Int. Mühlrad Cup Tyskland -57 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 29-08-2000 Int. Mühlrad Cup Tyskland -52 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 03-11-1996 Sjællands Mesterskaber -61 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 02-12-1997 Ungdomsturnering -35 kg børn 1. plads (guld)
Nickolas Olsen 02-12-1997 Ungdomsturnering -35 kg børn 2. plads (sølv)
Betina Berg 16-11-1997 Finnish Open -72kg 2. plads (sølv)
Kristina Berg 19-04-1997 DM -52 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 18-11-1997 Hillerød Int. Judo Cup -57 kg 2. plads (sølv)
Ninette Blomberg 18-11-1997 Hillerød Int. Judo Cup -52 kg 1. plads (guld)
Ina Christophersen 18-11-1997 Hillerød Int. Judo Cup -52 kg 3. plads (bronze)
Nickolas Olsen 18-11-1997 Hillerød Int. Judo Cup -35 kg børn 1. plads (guld)
Kristina Berg 17-04-1999 DM -52 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 24-05-1997 NM -72kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 21-05-1998 Budo Nord Cup Int. -70 kg 1. plads (guld)
Nickolas Olsen 21-05-1998 Budo Nord Cup Int. -35 kg børn 2. plads (sølv)
Betina Berg 08-05-1997 Budo Nord Cup Int. -72kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 08-05-1997 Budo Nord Cup Int. -52 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 08-05-1997 Budo Nord Cup Int. -52 kg ungdom 3. plads (bronze)
Nickolas Olsen 08-05-1997 Budo Nord Cup Int. -30 kg børn 3. plads (bronze)
Betina Berg 18-04-1998 DM -70 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 29-03-1997 Limfjordscup Int. -66 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 29-03-1997 Limfjordscup Int. -52 kg 3. plads (bronze)
Ina Christophersen 29-03-1997 Limfjordscup Int. -48 kg ungdom 3. plads (bronze)
Rikke Berg 03-03-1999 Ungdomsturnering -48 kg ungdom 1. plads (guld)
Ninette Blomberg 03-03-1999 Ungdomsturnering -70 kg 1. plads (guld)
Nickolas Olsen 03-03-1999 Ungdomsturnering -40 kg børn 2. plads (sølv)
Luna Møller 03-03-1999 Ungdomsturnering -48 kg ungdom 2. plads (sølv)
Betina Berg 13-05-1999 Budo Nord Cup Int. -70 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 13-05-1999 Budo Nord Cup Int. -57 kg 3. plads (bronze)
Ninette Blomberg 13-05-1999 Budo Nord Cup Int. -63 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 26-10-1999 Ungdomsturnering -48 kg ungdom 1. plads (guld)
Gregers v.d. Goot 26-10-1999 Ungdomsturnering -66 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 08-04-2000 B-turnering Belgien -63 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-03-2001 Limfjordscup Int. -48 kg ungdom 3. plads (bronze)
Ninette Blomberg 25-02-1997 Ungdomsturnering i Tåstrup -45 kg 1. plads (guld)
Ina Christophersen 25-02-1997 Ungdomsturnering i Helsingør -45 kg 2. plads (sølv)
Rikke Berg 25-02-1997 Ungdomsturnering i Helsingør -40 kg børn 1. plads (guld)
Nickolas Olsen 25-02-1997 Ungdomsturnering i Helsingør -30 kg børn 1. plads (guld)
Betina Berg 02-11-1997 Sjællands Mesterskaber åben 2. plads (sølv)
Betina Berg 19-04-1997 DM åben 1. plads (guld)
Rikke Berg 15-04-1998 DMU -40 kg børn 1. plads (guld)
Nickolas Olsen 15-04-1998 DMU -35 kg børn 1. plads (guld)
Ina Christophersen 15-04-1998 DMU -52 kg ungdom 2. plads (sølv)
Mie Munkholm 15-04-1998 DMU -48 kg ungdom 2. plads (sølv)
Betina Berg 10-04-1994 DMU -57 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 10-04-1994 DMU -45 kg 2. plads (sølv)
Martin Jensen 10-04-1994 DMU -30 kg børn 3. plads (bronze)
Ninette Blomberg 10-04-1995 DMU -57 kg junior 1. plads (guld)
Nickolas Olsen 10-04-1995 DMU -35 kg børn 1. plads (guld)
Søren Jensen 10-04-1995 DMU -45kg drenge 1. plads (guld)
Kristina Berg 10-04-1995 DMU -52 kg ungdom 2. plads (sølv)
Ina Christophersen 10-04-1995 DMU -48 kg ungdom 3. plads (bronze)
Betina Berg 25-05-1995 Budo Nord Cup Int. -61 kg 1. plads (guld)
Frida Kastrup 25-05-1995 Budo Nord Cup Int. -61 kg 3. plads (bronze)
Nickolas Olsen 25-05-1995 Budo Nord Cup Int. -30 kg børn 2. plads (sølv)
Betina Berg 23-04-1995 DM -61 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 16-05-1996 Budo Nord Cup Int. -66 kg 1. plads (guld)
Søren Jensen 16-05-1996 Budo Nord Cup Int. -66 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 26-04-1996 NM -66 kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 26-04-1996 NM åben 2. plads (sølv)
Betina Berg 20-04-1996 DM -66 kg 2. plads (sølv)
Kristina Berg 20-10-1996 Fynske mesterskaber -52 kg ungdom 1. plads (guld)
Nickolas Olsen 20-10-1996 Fynske mesterskaber -35 kg børn 1. plads (guld)
Ninette Blomberg 20-10-1996 Fynske mesterskaber -57 kg junior 1. plads (guld)
Ina Christophersen 20-10-1996 Fynske mesterskaber -48 kg ungdom 3. plads (bronze)
Rikke Berg 05-04-1997 DMU -40 kg børn 2. plads (sølv)
Rikke Berg 04-06-2000 Venray Holland Int. -52 kg 3. plads (bronze)
Kristina Berg 04-06-2000 Venray Holland Int. -57 kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 04-06-2000 Venray Holland Int. -63 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 03-03-2001 World Cup Prag -63 kg 7. plads
Betina Berg 03-04-2001 British open -63 kg ingen placering
Betina Berg 03-02-2002 World Cup Sofia -63 kg ingen placering
Betina Berg 03-03-2002 World Cup Warsaw -63 kg ingen placering
Kristina Berg 03-03-1997 Syd Cup -57 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 03-03-1998 Syd Cup -57 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 03-04-1998 Limfjordscup Int. -57 kg 3. plads (bronze)
Kristina Berg 28-03-1999 Holstein open Int. -57 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 08-04-2000 B-turnering Belgien -57 kg 2. plads (sølv)
Rikke Berg 03-02-1995 Ungdomsturnering -40 kg børn 3. plads (bronze)
Rikke Berg 03-11-1995 SBM -40 kg børn 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-10-1996 Ungdomsturnering -40 kg børn 3. plads (bronze)
Rikke Berg 03-11-1996 Ungdomsturnering -40 kg børn 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-09-1998 Ungdomsturnering -40 kg børn 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-04-1999 DMU -48 kg ungdom 2. plads (sølv)
Rikke Berg 10-01-2000 Ungdomsturnering -52 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-02-2000 Ungdomsturnering -52 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-04-2000 Limfjordscup Int. -52 kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 03-09-2000 Ungdomsturnering -52 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-01-2001 B-turnering Rotterdam -52 kg 5. plads
Rikke Berg 03-03-2001 Junior World Cup Sweden -52 kg 1. plads (guld)
Rikke Berg 15-03-2001 Hikari Holland judo tour -52 kg 5. plads
Betina Berg 28-05-1994 DM hold -63 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 02-10-1994 Fynske mesterskaber -61 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 11-11-1995 Dame turnering -61 kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 19-11-1995 Sjællands Mesterskaber -66 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 19-11-1995 Sjællands Mesterskaber åben 2. plads (sølv)
Betina Berg 26-11-1995 Scandinavian open åben 2. plads (sølv)
Betina Berg 22-11-1997 Swedish Open -72kg 3. plads (bronze)
Betina Berg 07-11-1998 B-turnering Irland åben 1. plads (guld)
Betina Berg 28-03-1999 Holstein open Int. -70 kg 1. plads (guld)
Betina Berg 27-02-2000 Dame pokalturnering åben 1. plads (guld)
Betina Berg 16-06-2001 Kieler Woche Int. hold turn. ingen 2. plads (sølv)
Kristina Berg 16-06-2001 Kieler Woche Int. hold turn. ingen 2. plads (sølv)
Rikke Berg 16-06-2001 Kieler Woche Int. hold turn. ingen 2. plads (sølv)
Betina Berg 05-03-2005 World Cup Tampere -63 kg ingen placering
Betina Berg 12-03-2005 World Cup Prag -63 kg ingen placering
Betina Berg 19-03-2005 World Cup Rotterdam -63 kg ingen placering
Betina Berg 02-04-2005 World Cup Madrid -63 kg ingen placering
Sasha Kepler Saurbrey 24-09-2000 Ungdomsturnering i Tåstrup -44 kg 2. plads (sølv)
Sasha Kepler Saurbrey 29-10-2000 Ungdomsturnering -40 kg børn 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 29-10-2000 Ungdomsturnering -44 kg 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 17-03-2001 Ramløse Træf -40 kg børn 2. plads (sølv)
Sasha Kepler Saurbrey 30-09-2001 Ungdomsturnering i Tåstrup -48 kg A børn 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 30-09-2001 Ungdomsturnering i Tåstrup -50 kg drenge 1. plads (guld)
Sasha Kepler Saurbrey 05-05-2001 pigecup -57 kg 3. plads (bronze)
Sasha Kepler Saurbrey 27-10-2001 Skåneserien -52 kg 1. plads (guld)
Emil S. Pedersen 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Thomas Gohn 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Victor Hertz 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Frederik Søgård 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Tomas Bjarkasson 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Jasper Johansen 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Mads Dobel 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Lucas Pedersen 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Andreas Krühlmann 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Jens Stampe 20-01-2007 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 30-01-2007 Ungdomsturnering -35 kg børn 1. plads (guld)
Andreas Krühlmann 30-01-2007 Ungdomsturnering -40 kg børn 2. plads (sølv)
Michael Månsson 30-01-2007 Ungdomsturnering -60 kg ungdom 3. plads (bronze)
Rikke Berg 18-02-2007 Matsumae Cup -52 kg 5. plads
Andreas Krühlmann 25-02-2007 Ungdomsturnering -40 kg børn 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 25-02-2007 Ungdomsturnering -35 kg børn 1. plads (guld)
Rikke Berg 03-03-2007 DM -52 kg 1. plads (guld)
Kristina Berg 03-03-2007 DM -63 kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 19-03-2007 Ramløse Træf -35 kg børn 1. plads (guld)
Andreas Krühlmann 19-03-2007 Ramløse Træf -40 kg børn 2. plads (sølv)
Mads Dobel 19-03-2007 Ramløse Træf -35 kg børn 5. plads
Betina Berg 21-04-2007 NM -70 kg 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 21-04-2007 DMU -35 kg børn 1. plads (guld)
Andreas Krühlmann 21-04-2007 DMU -40 kg børn 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 19-05-2007 Kids Cup Sverige -35 kg børn 2. plads (sølv)
Andreas Krühlmann 06-10-2007 Ungdomsturnering -45kg 1. plads (guld)
Ahmed Elghiouane 06-10-2007 Ungdomsturnering -40kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 06-10-2007 Ungdomsturnering -40kg 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 28-10-2007 Ungdomsturnering -40kg 1. plads (guld)
Said Ghali 11-11-2007 U13 -23kg 3. plads (bronze)
Sif Bouju 11-11-2007 U13 -38kg 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 27-11-2007 Int. Turnering Den Helder -73kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 27-11-2007 Hillerød Int. Judo Cup -40kg 2. plads (sølv)
Jens S.Berg 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 17-11-2007 Kredsmesterskab Øst -40kg 3. plads (bronze)
Nicolas Gribbun 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Jens S.Berg 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
William Kølle 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Said Ghali 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Mathias Aabo 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Linus Knudsen 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Emil S. Pedersen 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Thomas Gohn 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Louison Isoard 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Mads Dobel 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Jasper Johansen 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Anna Louise Richter 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Sif Bouju 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Martin Sandgren 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Emil Lüthje 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Christian Uhrenfeldt 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 1. plads (guld)
Magnus Hjordt 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 2. plads (sølv)
Mathias Hjordt 20-01-2008 Klubmesterskab ingen 3. plads (bronze)
Sif Bouju 27-01-2008 Ungdomsturnering -40kg 2. plads (sølv)
Bjarke Gomez 27-01-2008 Ungdomsturnering -40kg 1. plads (guld)
Mads Dobel 27-01-2008 Ungdomsturnering -35kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 27-01-2008 Ungdomsturnering -40kg 1. plads (guld)
Andreas Krühlmann 27-01-2008 Ungdomsturnering -45kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 24-02-2008 UT u13 kombi 1. plads (guld)
Andreas Krühlmann 24-02-2008 UT u13 kombi 3. plads (bronze)
Mads Dobel 24-02-2008 UT u13 kombi 2. plads (sølv)
Sif Bouju 31-03-2008 Ramløse Træf ugradueret 2. plads (sølv)
André Balnozan 31-03-2008 Ramløse Træf ugradueret 2. plads (sølv)
Bjarke Gomez 31-03-2008 Ramløse Træf gradueret 2. plads (sølv)
Andreas Krühlmann 31-03-2008 Ramløse Træf gradueret 2. plads (sølv)
Mads Dobel 31-03-2008 Ramløse Træf gradueret 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 31-03-2008 Ramløse Træf gradueret 3. plads (bronze)
Rikke Berg 06-04-2008 DM -57kg 1. plads (guld)
Betina Berg 06-04-2008 DM -70kg 2. plads (sølv)
Alexander Bakke 06-04-2008 DM -73kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 02-06-2008 NM -70KG 3. plads (bronze)
Sif Bouju 19-04-2008 DMU -40kg børn 2. plads (sølv)
Andreas Krühlmann 20-04-2008 DMU -45kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 20-04-2008 DMU -40kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 04-05-2008 Kids Cup -40kg 2. plads (sølv)
Andreas Krühlmann 04-05-2008 Kids Cup -45kg 3. plads (bronze)
Rasmus Bak-Jensen 04-05-2008 UT u13 -26kg 2. plads (sølv)
Martin Sandgren 04-05-2008 UT u13 -39kg 1. plads (guld)
Emil Lüthje 04-05-2008 UT u13 -44kg 2. plads (sølv)
André Balnozan 04-05-2008 UT u13 -58kg 1. plads (guld)
Alexander Bakke 02-06-2008 NM -73kg 2. plads (sølv)
Alexander Bakke 10-06-2008 Tulca Cup Berlin -73kg 3. plads (bronze)
Christopher Holmegaard 06-04-2008 DM -100kg 2. plads (sølv)
Christopher Holmegaard 02-06-2008 NM -100kg 3. plads (bronze)
Christopher Holmegaard 10-06-2008 Tulca Cup Berlin -100kg 1. plads (guld)
Alexander Bakke 14-07-2008 Int. Göltzschtalpokalturnier -73kg 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 20-09-2008 World Cup Oslo -73kg 7. plads
Christopher Holmegaard 21-09-2008 World Cup Oslo åben Klasse 5. plads
Bjarke Gomez 30-09-2008 U20 -40kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 30-09-2008 U20 -45kg 3. plads (bronze)
André Balnozan 30-10-2008 U20 +50kg B-børn 2. plads (sølv)
Mads Dobel 30-10-2008 U20 -40kg B-børn 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 30-10-2008 U20 -40kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 30-10-2008 U20 -45kg 2. plads (sølv)
Sif Bouju 16-11-2008 Kredsmesterskab -44kg 1. plads (guld)
Andreas Krühlmann 16-11-2008 Sydcup -45kg 2. plads (sølv)
Alexander Bakke 08-11-2008 Finnish open -73kg 7. plads
Sif Bouju 22-11-2008 Hillerød Int. Judo Cup -44kg 2. plads (sølv)
Bjarke Gomez 22-11-2008 Hillerød Int. Judo Cup -40kg 1. plads (guld)
Vincent Wendelboe 30-11-2008 Amagermesterskab   1. plads (guld)
Thomas Lauritzen 30-11-2008 Amagermesterskab   3. plads (bronze)
Tobias Dobel 30-11-2008 Amagermesterskab   3. plads (bronze)
Nicolas Gribbun 30-11-2008 Amagermesterskab   1. plads (guld)
Mads Dobel 30-11-2008 Amagermesterskab   1. plads (guld)
Emil S. Pedersen 30-11-2008 Amagermesterskab   3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 30-11-2008 Amagermesterskab   2. plads (sølv)
Sif Bouju 30-11-2008 Amagermesterskab   1. plads (guld)
Kenneth Scherer 12-03-2007 Amagermesterskab   3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 03-12-2007 Amagermesterskab   3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 03-12-2007 Amagermesterskab   3. plads (bronze)
Nina Dobel 19-01-2009 klubmesterskab pulje 1 1. plads (guld)
Enno van Lingen 21-01-2009 klubmesterskab pulje 1 2. plads (sølv)
Anna S. Pedersen 21-01-2009 klubmesterskab pulje 1 3. plads (bronze)
Said Ghali 21-01-2009 klubmesterskab pulje 2 1. plads (guld)
Nicolas Gribbun 21-01-2009 klubmesterskab pulje 2 2. plads (sølv)
Marcus V. Olsen 21-01-2009 klubmesterskab pulje 2 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 21-01-2009 klubmesterskab pulje 3 1. plads (guld)
Lasse Drachmann 21-01-2009 klubmesterskab pulje 3 2. plads (sølv)
Mikkel Engelbrecht Katz 21-01-2009 klubmesterskab pulje 3 3. plads (bronze)
Freja Frederiksen 21-01-2009 klubmesterskab pulje 4 1. plads (guld)
Mathias Pedersen 21-01-2009 klubmesterskab pulje 4 2. plads (sølv)
Sara Hinze 21-01-2009 klubmesterskab pulje 4 3. plads (bronze)
Emil S. Pedersen 21-01-2009 klubmesterskab pulje 5 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 21-01-2009 klubmesterskab pulje 5 2. plads (sølv)
Victor Seglem 21-01-2009 klubmesterskab pulje 5 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 21-01-2009 klubmesterskab pulje 6 1. plads (guld)
Mads Dobel 21-01-2009 klubmesterskab pulje 6 2. plads (sølv)
Martin Sandgren 21-01-2009 klubmesterskab pulje 6 3. plads (bronze)
Andreas Krühlmann 21-01-2009 klubmesterskab pulje 7 1. plads (guld)
Ahmed Elghiouane 21-01-2009 klubmesterskab pulje 7 2. plads (sølv)
Vincent Wendelboe 21-01-2009 klubmesterskab pulje 7 3. plads (bronze)
Christopher Holmegaard 22-02-2009 Matsumae Cup -100kg 3. plads (bronze)
Rikke Berg 25-02-2009 Matsumae Cup -52kg 5. plads
Mads Dobel 01-03-2009 U20 -40kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 01-03-2009 U20 -44kg 1. plads (guld)
Andreas Krühlmann 01-03-2009 U20 -45kg 2. plads (sølv)
Nicolas Gribbun 23-03-2009 Ramløse Træf U15   3. plads (bronze)
Tobias Dobel 23-03-2009 Ramløse Træf U15   1. plads (guld)
Victor Seglems 23-03-2009 Ramløse Træf U15   2. plads (sølv)
Nina Dobel 03-05-2009 U13 begynderturnering   1. plads (guld)
Nicolas Gribbun 03-05-2009 U13 begynderturnering   2. plads (sølv)
Tobias Dobel 03-05-2009 U13 begynderturnering   1. plads (guld)
Linus Knudsen 03-05-2009 U13 begynderturnering   3. plads (bronze)
Sif Bouju 16-05-2009 Østkredsmesterskab -48kg 1. plads (guld)
Mads Dobel 16-05-2009 Østkredsmesterskab -40kg 2. plads (sølv)
Anna Louise Richter 16-05-2009 Østkredsmesterskab -40kg 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 19-09-2009 Sydcup -50kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 27-09-2009 U20 -50kg ungdom A 1. plads (guld)
Mads Dobel 27-09-2009 U20 -40kg børn B 1. plads (guld)
Anna Louise Richter 27-09-2009 U20 -40kg 2. plads (sølv)
Sif Bouju 27-09-2009 U20 -44kg 2. plads (sølv)
Rikke Berg 19-10-2009 Scottish open -52kg 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 19-10-2009 Scottish open -73kg 1. plads (guld)
Christopher Holmegaard 19-10-2009 Scottish open -100kg 3. plads (bronze)
Mads Dobel 25-10-2009 U20 -40kg børn A 3. plads (bronze)
Sif Bouju 25-10-2009 U20 -44kg børn B 2. plads (sølv)
Rikke Berg 31-10-2009 Swedish Open -52kg 9. plads
Bjarke Gomez 25-10-2009 U20 A turnering -40kg ungdom A 3. plads (bronze)
Christopher Holmegaard 31-10-2009 Swedish Open -100kg 9. plads
Ivan Ichtchenko 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 1 1. plads (guld)
Anna S. Pedersen 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 2 2. plads (sølv)
Nina Dobel 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 3 2. plads (sølv)
Mikkel Engelbrecht Katz 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 4 2. plads (sølv)
Lasse Drachmann 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 4 3. plads (bronze)
Frederik A. Petersen 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 5 1. plads (guld)
Noah Larsen 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 5 3. plads (bronze)
Sara Hinze 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 6 2. plads (sølv)
Linus Knudsen 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 6 3. plads (bronze)
Maria Schjerlund 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 7 2. plads (sølv)
Rasmus Engelbrecht Katz 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 7 3. plads (bronze)
Jonathan Mackie 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 8 3. plads (bronze)
Sif Bouju 14-11-2009 DMU -44kg børn 2. plads (sølv)
Emil S. Pedersen 14-11-2009 DMU -35kg børn 2. plads (sølv)
Jonathan Mackie 09-11-2009 U13 begynderturnering pulje 8 3. plads (bronze)
Christopher Holmegaard 06-12-2009 DM -100kg 2. plads (sølv)
Mikkel Engelbrecht Katz 29-11-2009 Amagercup pulje 3 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 29-11-2009 Amagercup pulje 5 1. plads (guld)
Tobias Dobel 29-11-2009 Amagercup pulje 2 2. plads (sølv)
Simon Dyrløv 29-11-2009 Amagercup pulje 3 2. plads (sølv)
Mads Dobel 29-11-2009 Amagercup pulje 6 2. plads (sølv)
Ivan Ichtchenko 29-11-2009 Amagercup pulje 1 3. plads (bronze)
Nicolas Gribbun 29-11-2009 Amagercup pulje 2 3. plads (bronze)
Emil S. Pedersen 29-11-2009 Amagercup pulje 4 3. plads (bronze)
Sara Hinze 29-11-2009 Amagercup pulje 5 3. plads (bronze)
Anna S. Pedersen 29-11-2009 Hillerød Int. Judo Cup -30kg børn 2. plads (sølv)
Orbit Schiøler Mackeprang 29-11-2009 Hillerød Int. Judo Cup -25kg børn 3. plads (bronze)
Sif Bouju 29-11-2009 Hillerød Int. Judo Cup +44kg børn 3. plads (bronze)
Mads Dobel 29-11-2009 Hillerød Int. Judo Cup -40kg børn 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 29-11-2009 Hillerød Int. Judo Cup -45kg ungdom 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 29-11-2009 Hillerød Int. Judo Cup -50kg ungdom 3. plads (bronze)
Emil S. Pedersen 29-11-2009 Hillerød Int. Judo Cup -35kg børn 2. plads (sølv)
Christopher Holmegaard 06-12-2009 DM open 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 06-12-2009 DM -73kg 2. plads (sølv)
Ivan Lykholt 06-12-2009 DM senior B 2. plads (sølv)
Julemand 02-01-2010 WM 100 1. plads (guld)
tidligere resultater 06-01-2010 klik på årstallet   ingen placering
Jonas Nygren 31-01-2010 Pokalturnering -73kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 31-01-2010 U20 ungdomsturnering -50kg A-ungdom 1. plads (guld)
Ahmed Elghiouane 31-01-2010 U20 ungdomsturnering -50kg A-børn 1. plads (guld)
Sif Bouju 31-01-2010 U20 ungdomsturnering -52kg A-ungdom 3. plads (bronze)
Mads Dobel 31-01-2010 U20 ungdomsturnering -45kg A-ungdom 3. plads (bronze)
Mikkel Köhler 07-03-2010 klubmesterskab pulje 1 1. plads (guld)
Simon Katz-Kayser 07-03-2010 klubmesterskab pulje 1 2. plads (sølv)
Nicolas Lind 07-03-2010 klubmesterskab pulje 1 3. plads (bronze)
Asger Mørup 07-03-2010 klubmesterskab pulje 2 1. plads (guld)
Enno van Lingen 07-03-2010 klubmesterskab pulje 2 2. plads (sølv)
Ask Bouju 07-03-2010 klubmesterskab pulje 2 3. plads (bronze)
Nina Dobel 07-03-2010 klubmesterskab pulje 3 1. plads (guld)
Adrian Bertil Nilsson 07-03-2010 klubmesterskab pulje 3 2. plads (sølv)
Anna S. Pedersen 07-03-2010 klubmesterskab pulje 3 3. plads (bronze)
Nicolas Gribbun 07-03-2010 klubmesterskab pulje 4 1. plads (guld)
Noah Larsen 07-03-2010 klubmesterskab pulje 4 2. plads (sølv)
Thomas Emil Richter 07-03-2010 klubmesterskab pulje 4 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 07-03-2010 klubmesterskab pulje 5 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 07-03-2010 klubmesterskab pulje 5 2. plads (sølv)
Sara Hinze 07-03-2010 klubmesterskab pulje 5 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 07-03-2010 klubmesterskab pulje 6 1. plads (guld)
Jonathan Mackie 07-03-2010 klubmesterskab pulje 6 2. plads (sølv)
Emil S. Pedersen 07-03-2010 klubmesterskab pulje 6 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 07-03-2010 klubmesterskab pulje 7 1. plads (guld)
Sif Bouju 07-03-2010 klubmesterskab pulje 7 2. plads (sølv)
Mads Dobel 07-03-2010 klubmesterskab pulje 7 3. plads (bronze)
Jannie Dobel 07-03-2010 klubmesterskab pulje 8 1. plads (guld)
Pernille Kepler 07-03-2010 klubmesterskab pulje 8 2. plads (sølv)
Olivier Richter 07-03-2010 klubmesterskab pulje 9 1. plads (guld)
Jakob Pedersen 07-03-2010 klubmesterskab pulje 9 2. plads (sølv)
Andre Balnozan 07-03-2010 klubmesterskab pulje 9 3. plads (bronze)
Kim Johansen 07-03-2010 klubmesterskab pulje 10 1. plads (guld)
Ivan Lykholt 07-03-2010 klubmesterskab pulje 10 3. plads (bronze)
Mikkel Engelbrecht Katz 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 1. plads (guld)
Nina Dobel 22-03-2010 Ramløse Træf gradueret 1. plads (guld)
Sif Bouju 22-03-2010 Ramløse Træf gradueret 1. plads (guld)
Ask Bouju 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 1. plads (guld)
Simon Dyrløv 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 2. plads (sølv)
Freja Frederiksen 22-03-2010 Ramløse Træf gradueret 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 22-03-2010 Ramløse Træf gradueret 2. plads (sølv)
Enno van Lingen 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 22-03-2010 Ramløse Træf gradueret 2. plads (sølv)
Orbit Schiøler Mackeprang 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 2. plads (sølv)
Bjarke Gomez 22-03-2010 Ramløse Træf gradueret 2. plads (sølv)
Emil S. Pedersen 22-03-2010 Ramløse Træf gradueret 2. plads (sølv)
Aksel Brasso 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 3. plads (bronze)
Asger Mørup 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 3. plads (bronze)
Ivan Ichtchenko 22-03-2010 Ramløse Træf ugradueret 3. plads (bronze)
Ivan Ichtchenko 13-04-2010 U13   1. plads (guld)
Simon Dyrløv 13-04-2010 U13   1. plads (guld)
Thomas Emil Richter 13-04-2010 U13   1. plads (guld)
Asger Mørup 13-04-2010 U13   2. plads (sølv)
Enno van Lingen 13-04-2010 U13   2. plads (sølv)
Anna S. Pedersen 13-04-2010 U13   2. plads (sølv)
Sara Hinze 13-04-2010 U13   2. plads (sølv)
Jonathan Mackie 13-04-2010 U13   2. plads (sølv)
Orbit Schiøler Mackeprang 13-04-2010 U13   3. plads (bronze)
Ask Bouju 13-04-2010 U13   3. plads (bronze)
Bertram Jørgensen 13-04-2010 U13   3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 26-04-2010 Østkredsmesterskab -55kg A-ungdom 1. plads (guld)
Ahmed Elghiouane 26-04-2010 Østkredsmesterskab +50kg A-børn 1. plads (guld)
Freja Frederiksen 26-04-2010 Østkredsmesterskab -40kg B-børn 1. plads (guld)
Nina Dobel 26-04-2010 Østkredsmesterskab -30kg B-børn 1. plads (guld)
Emil S. Pedersen 26-04-2010 Østkredsmesterskab -35kg A-børn 2. plads (sølv)
Rasmus Engelbrecht Katz 26-04-2010 Østkredsmesterskab -40kg B-børn 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 26-04-2010 Østkredsmesterskab -35kg B-børn 3. plads (bronze)
Nicolas Gribbun 26-04-2010 Østkredsmesterskab -30kg B-børn 3. plads (bronze)
Christopher Holmegaard 09-05-2010 NM -100kg 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 14-05-2010 Budo Nord -55kg u15 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 31-05-2010 Venray International Tournament -81kg 3. plads (bronze)
Steen Demant 07-06-2010 VM for Veteraner Budapest -73kg 2. plads (sølv)
Nina Dobel 26-09-2010 U20 -30kg B-drenge 2. plads (sølv)
Freja Frederiksen 26-09-2010 U20 -45kg B-piger 1. plads (guld)
Tobias Dobel 26-09-2010 U20 -35kg B-drenge 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 26-09-2010 U20 -40kg B-drenge 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 26-09-2010 U20 -35kg B-drenge 3. plads (bronze)
Thomas Emil Richter 26-09-2010 U20 -35kg B-drenge 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 26-09-2010 U20 -55kg A-ungdom 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 03-10-2010 U17 -55kg drenge 1. plads (guld)
Bjarke Gomez 26-09-2010 U20 -45kg A-ungdom 2. plads (sølv)
Sif Bouju 03-10-2010 U17 -57kg piger 1. plads (guld)
Christopher Holmegaard 26-10-2010 Scottish open -100kg 2. plads (sølv)
Nina Dobel 31-10-2010 U20 U13 børn A og B 3. plads (bronze)
Mikkel Engelbrecht Katz 31-10-2010 U20 U13 børn A og B 3. plads (bronze)
Ivan Ichtchenko 31-10-2010 U20 U13 børn A og B 1. plads (guld)
Thomas Emil Richter 31-10-2010 U20 U13 børn A og B 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 31-10-2010 U20 U13 børn A og B 2. plads (sølv)
Asger Mørup 31-10-2010 U20 U13 børn A og B 3. plads (bronze)
Ask Bouju 31-10-2010 U20 U13 børn A og B 3. plads (bronze)
Simon Dyrløv 31-10-2010 U20 U13 børn A og B 2. plads (sølv)
Bjarke Gomez 31-10-2010 U20 -50kg A-ungdom 2. plads (sølv)
Anna Louise Richter 31-10-2010 U20 -55kg A-ungdom 1. plads (guld)
Sif Bouju 31-10-2010 U20 -55kg A-ungdom drenge 2. plads (sølv)
Mitani hold - mænd 30-10-2010 holdturnering i Ramløse hold 3. plads (bronze)
Nina Dobel 13-11-2010 DMU-B -30kg 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 13-11-2010 DMU-B -35kg 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 13-11-2010 DMU-B -35kg 2. plads (sølv)
Rasmus Engelbrecht Katz 13-11-2010 DMU-B -45kg 2. plads (sølv)
Freja Frederiksen 13-11-2010 DMU-B +45kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 14-11-2010 DMU -55kg 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 14-11-2010 DMU -45kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 14-11-2010 DMU -57kg 3. plads (bronze)
Jens Otto Lau 07-11-2010 U13   3. plads (bronze)
Noah Weidinger 07-11-2010 U13   3. plads (bronze)
Nicolas Lind 07-11-2010 U13   3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 07-11-2010 U13   1. plads (guld)
Mathias Bauer 07-11-2010 U13   2. plads (sølv)
William H. Schultz 07-11-2010 U13   3. plads (bronze)
Bertram Jørgensen 07-11-2010 U13   3. plads (bronze)
Navin Sigurdsson 07-11-2010 U13   1. plads (guld)
Arthur Ravn Mønsted 07-11-2010 U13   1. plads (guld)
Nicolas Lind 27-11-2010 Hillerød Int. Judo Cup børn C 1. plads (guld)
Niklas Dobel 27-11-2010 Hillerød Int. Judo Cup børn C 2. plads (sølv)
William H. Schultz 27-11-2010 Hillerød Int. Judo Cup børn C 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 27-11-2010 Hillerød Int. Judo Cup børn C 1. plads (guld)
Bjarke Gomez 27-11-2010 Hillerød Int. Judo Cup -45kg ungdom A 3. plads (bronze)
Sif Bouju 27-11-2010 Hillerød Int. Judo Cup -57kg ungdom A 2. plads (sølv)
Idamarie Schjødt Frank 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 1 3. plads (bronze)
Noah Weidinger 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 2 3. plads (bronze)
Ivan Ichtchenko 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 3 1. plads (guld)
Mikkel Köhler 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 3 3. plads (bronze)
Asger Mørup 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 4 1. plads (guld)
Enno van Lingen 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 4 2. plads (sølv)
Lasse Drachmann 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 6 3. plads (bronze)
Arthur Ravn Mønsted 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 7 3. plads (bronze)
Absalon Ravn Mønsted 28-11-2010 Amagercup 2010 Pulje 10 1. plads (guld)
Rikke Berg 05-12-2010 DM -57kg 2. plads (sølv)
Steen Demant 05-12-2010 DM -73kg veteran 1. plads (guld)
Christopher Holmegaard 05-12-2010 DM open 3. plads (bronze)
Christopher Holmegaard 05-12-2010 DM -100kg 1. plads (guld)
Rasmus Larsen 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje1 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje2 1. plads (guld)
Noah Weidinger 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje2 2. plads (sølv)
Marco Lisborg 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje3 3. plads (bronze)
Nicolas Lind 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje3 2. plads (sølv)
Enno van Lingen 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje6 2. plads (sølv)
Mikkel Engelbrecht Katz 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje10 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje11 1. plads (guld)
Arthur Ravn Mønsted 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje11 3. plads (bronze)
Christine Skou Larsen 22-01-2011 Turnering Brønshøj Pulje11 3. plads (bronze)
Orbit Schiøler Mackeprang 29-01-2011 U20 flydende vægtklasse 3. plads (bronze)
Simon Dyrløv 29-01-2011 U20 flydende vægtklasse 2. plads (sølv)
Simon Dyrløv 29-01-2011 U20 Børn B 2. plads (sølv)
Orbit Schiøler Mackeprang 29-01-2011 U20 flydende vægtklasse 3. plads (bronze)
Orbit Schiøler Mackeprang 29-01-2011 U20 Børn B 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 29-01-2011 U20 Børn B 2. plads (sølv)
Sif Bouju 29-01-2011 U20 Ungdom A 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 29-01-2011 U20 Ungdom A 2. plads (sølv)
Emil S. Pedersen 27-02-2011 U20 flydende vægtklasse 1. plads (guld)
Tobias Dobel 27-02-2011 U20 flydende vægtklasse 2. plads (sølv)
Rasmus Engelbrecht Katz 27-02-2011 U20 flydende vægtklasse 3. plads (bronze)
Ivan Ichtchenko 27-02-2011 U20 flydende vægtklasse 3. plads (bronze)
Sif Bouju 27-02-2011 U20 Ungdom A 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 27-02-2011 U20 Ungdom A 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 27-02-2011 U20 Ungdom A 2. plads (sølv)
William H. Schultz 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje1 1. plads (guld)
Albert Adam Lauridsen 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje1 2. plads (sølv)
Emil Støvring Loft 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje1 3. plads (bronze)
Noah Weidinger 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje2 1. plads (guld)
Mathilde Havdrup 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje2 2. plads (sølv)
Frida Krabbe 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje2 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje3 1. plads (guld)
Albert Adam Lauridsen 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje1 2. plads (sølv)
Jens Otto Lau 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje3 2. plads (sølv)
Nicolas Lind 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje3 3. plads (bronze)
Ask Bouju 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje4 1. plads (guld)
Nina Dobel 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje4 2. plads (sølv)
Asger Mørup 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje4 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje5 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje5 2. plads (sølv)
Arthur Ravn Mønsted 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje5 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje6 1. plads (guld)
Christine Skou Larsen 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje6 2. plads (sølv)
Martha Suhr Larsen 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje6 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje7 1. plads (guld)
Sif Bouju 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje7 2. plads (sølv)
Bjarke Gomez 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje7 3. plads (bronze)
Ivan Lykholt 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje8 1. plads (guld)
Kim Johansen 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje8 2. plads (sølv)
Jakob Pedersen 06-03-2011 Klubmesterskab Pulje8 3. plads (bronze)
Noah Weidinger 20-03-2011 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Nina Dobel 20-03-2011 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Nina Dobel 20-03-2011 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Absalon Ravn Mønsted 20-03-2011 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Jens Otto Lau 20-03-2011 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Tobias Dobel 20-03-2011 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 20-03-2011 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Sif Bouju 20-03-2011 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Nicolas Lind 20-03-2011 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Arthur Ravn Mønsted 20-03-2011 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Simon Dyrløv 20-03-2011 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
William H. Schultz 20-03-2011 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Ask Bouju 20-03-2011 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
William H. Schultz 03-04-2011 U13 Pulje1 1. plads (guld)
Noah Weidinger 03-04-2011 U13 Pulje2 1. plads (guld)
Mathias Bauer 03-04-2011 U13 Pulje4 1. plads (guld)
Christine Skou Larsen 03-04-2011 U13 Pulje11 1. plads (guld)
Nicolas Lind 03-04-2011 U13 Pulje2 2. plads (sølv)
Navin Sigurdsson 03-04-2011 U13 Pulje5 2. plads (sølv)
Frida Krabbe 03-04-2011 U13 Pulje9 2. plads (sølv)
Emil Støvring Loft 03-04-2011 U13 Pulje1 3. plads (bronze)
Emma Sato 03-04-2011 U13 Pulje8 3. plads (bronze)
Sia Sejer Pihl 03-04-2011 U13 Pulje11 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 16-04-2011 Østkredsmesterskab -25kg 1. plads (guld)
Asger Mørup 16-04-2011 Østkredsmesterskab -30kg 1. plads (guld)
Tobias Dobel 16-04-2011 Østkredsmesterskab -35kg 1. plads (guld)
Nina Dobel 16-04-2011 Østkredsmesterskab   1. plads (guld)
Sif Bouju 16-04-2011 Østkredsmesterskab -57kg ungdom 1. plads (guld)
Sif Bouju 16-04-2011 Østkredsmesterskab -57kg 3. plads (bronze)
Mikkel Engelbrecht Katz 16-04-2011 Østkredsmesterskab -35kg 2. plads (sølv)
Rasmus Engelbrecht Katz 16-04-2011 Østkredsmesterskab -40kg 3. plads (bronze)
Ask Bouju 16-04-2011 Østkredsmesterskab -30kg 3. plads (bronze)
Bjarke Gomez 16-04-2011 Østkredsmesterskab -50kg ungdom 3. plads (bronze)
Sif Bouju 02-06-2011 Budo Nord Cup -63kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 02-06-2011 Budo Nord Cup -60kg 7. plads
Tobias Dobel 04-06-2011 Kids Cup flydende vægtklasse 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 25-09-2011 U20 Børn B 1. plads (guld)
Nicolas Lind 25-09-2011 U20 Børn B 2. plads (sølv)
Noah Weidinger 25-09-2011 U20 Børn B 3. plads (bronze)
Niklas Dobel 25-09-2011 U20 Børn B 3. plads (bronze)
William H. Schultz 25-09-2011 U20 Børn B 3. plads (bronze)
Asger Mørup 25-09-2011 U20 Børn B 2. plads (sølv)
Nina Dobel 25-09-2011 U20 piger/drenge blandet 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 25-09-2011 U20 -66kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 25-09-2011 U20 -57kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 01-10-2011 Gladsaxe JudoGames U15A -57kg 3. plads (bronze)
Nina Dobel 01-10-2011 Gladsaxe JudoGames U12B -30kg piger 1. plads (guld)
Asger Mørup 01-10-2011 Gladsaxe JudoGames U12B -30kg drenge 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 01-10-2011 Gladsaxe JudoGames U12A -35kg 3. plads (bronze)
Niklas Dobel 30-10-2011 U20Ramløse flydende 1. plads (guld)
Asger Mørup 30-10-2011 U20Ramløse flydende 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 30-10-2011 U20Ramløse flydende 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 30-10-2011 U20Ramløse flydende 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 30-10-2011 U20Ramløse flydende 2. plads (sølv)
Noah Weidinger 30-10-2011 U20Ramløse flydende 2. plads (sølv)
Simon Dyrløv 30-10-2011 U20Ramløse flydende 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 30-10-2011 U20Ramløse flydende 2. plads (sølv)
Nicolas Lind 30-10-2011 U20Ramløse flydende 3. plads (bronze)
Emil S. Pedersen 30-10-2011 U20Ramløse flydende 3. plads (bronze)
Albert Adam Lauridsen 06-11-2011 U13 Mitani pulje 1 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 06-11-2011 U13 Mitani pulje 1 2. plads (sølv)
Julius Bremer Hjorth 06-11-2011 U13 Mitani pulje 1 3. plads (bronze)
Isabella Hamer Tasevski 06-11-2011 U13 Mitani pulje 2 1. plads (guld)
Viggo Jakobsen 06-11-2011 U13 Mitani pulje 3 2. plads (sølv)
Mikkel Köhler 06-11-2011 U13 Mitani pulje 4 2. plads (sølv)
Frida Krabbe 06-11-2011 U13 Mitani pulje 5 2. plads (sølv)
Andre Walløe 06-11-2011 U13 Mitani pulje 5 3. plads (bronze)
Otto Lau 06-11-2011 U13 Mitani pulje 6 1. plads (guld)
Navin Sigurdsson 06-11-2011 U13 Mitani pulje 7 1. plads (guld)
Adam Ormstrup Nielsen 06-11-2011 U13 Mitani pulje 7 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 12-11-2011 DMU A -40kg børn 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 12-11-2011 DMU A -60kg 2. plads (sølv)
Sif Bouju 12-11-2011 DMU A -57kg 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 13-11-2011 DMU-B -45kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 13-11-2011 DMU-B -25kg 1. plads (guld)
Nina Dobel 13-11-2011 DMU-B -35kg 2. plads (sølv)
Mikkel Engelbrecht Katz 13-11-2011 DMU-B -40kg 2. plads (sølv)
Asger Mørup 13-11-2011 DMU-B -30kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 19-11-2011 U17 den Helder -60kg 3. plads (bronze)
Sif Bouju 19-11-2011 U17 den Helder -57kg 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 26-11-2011 Hillerød International Cup børn C flydende 1. plads (guld)
Andre Walløe 26-11-2011 Hillerød International Cup børn C flydende 1. plads (guld)
Martha Suhr Larsen 26-11-2011 Hillerød International Cup børn C flydende 2. plads (sølv)
Christine Skou Larsen 26-11-2011 Hillerød International Cup børn C flydende 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 26-11-2011 Hillerød International Cup -25kg børn B 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 26-11-2011 Hillerød International Cup -45kg børn B 1. plads (guld)
Asger Mørup 26-11-2011 Hillerød International Cup -30kg børn B 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 26-11-2011 Hillerød International Cup -40kg børn A 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 26-11-2011 Hillerød International Cup -60kg U17 1. plads (guld)
Sif Bouju 26-11-2011 Hillerød International Cup -57kg U17 3. plads (bronze)
Navin Sigurdsson 27-11-2011 Amager Cup flydende 2. plads (sølv)
Lucas Agerskov 03-12-2011 Amager Cup flydende 1. plads (guld)
Martha Suhr Larsen 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 1. plads (guld)
Nina Dobel 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 2. plads (sølv)
Christine Skou Larsen 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 2. plads (sølv)
Roma Høy 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 3. plads (bronze)
Asger Mørup 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 1. plads (guld)
Niklas Dobel 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 2. plads (sølv)
Nicolas Lind 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 2. plads (sølv)
Mathias Bauer 29-01-2012 U20 Helsingør børn B 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 29-01-2012 U20 Helsingør børn A 1. plads (guld)
Sif Bouju 29-01-2012 U20 Helsingør -57kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 29-01-2012 U20 Helsingør -60kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 26-02-2012 U20 Brøndby børn B 1. plads (guld)
Asger Mørup 26-02-2012 U20 Brøndby børn B 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 26-02-2012 U20 Brøndby børn B 1. plads (guld)
Noah Weidinger 26-02-2012 U20 Brøndby børn B 3. plads (bronze)
Nina Dobel 26-02-2012 U20 Brøndby børn B 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 26-02-2012 U20 Brøndby børn A 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 26-02-2012 U20 Brøndby ungdom A -60kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 26-02-2012 U20 Brøndby ungdom A -57kg 1. plads (guld)
Mads Dobel 26-02-2012 U20 Brøndby ungdom A -50kg 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 26-02-2012 pokalturnering Brøndby senior 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 18-03-2012 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Asger Mørup 18-03-2012 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Frederik Larsen 18-03-2012 Ramløse Træf   1. plads (guld)
William H. Schultz 18-03-2012 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Viggo Jakobsen 18-03-2012 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Isabella Hamer Tasevski 18-03-2012 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Nina Dobel 18-03-2012 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 18-03-2012 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Lulu Høy 18-03-2012 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Martha Suhr Larsen 18-03-2012 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Niklas Dobel 18-03-2012 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Marco Lisborg 18-03-2012 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Tobias Dobel 18-03-2012 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Sia Sejer Pihl 18-03-2012 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Klara Rosenkvist 18-03-2012 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Christine Skou Larsen 18-03-2012 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Mads Dobel 18-03-2012 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Julius Bremer Hjorth 01-04-2012 U13 pulje 1 1. plads (guld)
Albert Adam Lauridsen 01-04-2012 U13 pulje 1 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 01-04-2012 U13 pulje 1 3. plads (bronze)
Lulu Høy 01-04-2012 U13 pulje 2 1. plads (guld)
Isabella Hamer Tasevski 01-04-2012 U13 pulje 2 2. plads (sølv)
Viggo Jakobsen 01-04-2012 U13 pulje 3 1. plads (guld)
Andrei Walløe 01-04-2012 U13 pulje 4 1. plads (guld)
Liva Hansen 01-04-2012 U13 pulje 4 3. plads (bronze)
Marcus Møller 01-04-2012 U13 pulje 5 3. plads (bronze)
Laura R. Svendsen 01-04-2012 U13 pulje 6 1. plads (guld)
Nikolai Jørgensen 01-04-2012 U13 pulje 6 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 07-04-2012 Sportif Int. Cup Skotland -60kg 2. plads (sølv)
Sif Bouju 07-04-2012 Sportif Int. Cup Skotland -57kg 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 14-04-2012 European Cadet Cup Portugal -60kg 9. plads
Martha Suhr Larsen 28-04-2012 Østkredsmesterskab Børn B piger +44kg 1. plads (guld)
Nina Dobel 28-04-2012 Østkredsmesterskab Børn B piger -35kg 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 28-04-2012 Østkredsmesterskab Børn B drenge -40kg 1. plads (guld)
Tobias Dobel 28-04-2012 Østkredsmesterskab Børn A drenge -40kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 28-04-2012 Østkredsmesterskab Ungdom A piger -57kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 28-04-2012 Østkredsmesterskab Ungdom A drenge -66kg 1. plads (guld)
Otto Lau 28-04-2012 Østkredsmesterskab Børn B drenge -35kg 2. plads (sølv)
Roma Høy 28-04-2012 Østkredsmesterskab Børn B piger -35kg 3. plads (bronze)
Noah Weidinger 28-04-2012 Østkredsmesterskab Børn B drenge -30kg 3. plads (bronze)
Asger Mørup 28-04-2012 Østkredsmesterskab Børn B drenge -35kg 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 28-04-2012 Østkredsmesterskab Ungdom A drenge -50kg 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 1 1. plads (guld)
Jennita Andersen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 1 2. plads (sølv)
Julia Lambert 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 1 3. plads (bronze)
Viggo Jakobsen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 2 1. plads (guld)
Albert Adam Lauridsen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 2 2. plads (sølv)
Lulu Høy 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 2 3. plads (bronze)
Noah Weidinger 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 3 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 3 2. plads (sølv)
William H. Schultz 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 3 3. plads (bronze)
Andrei Walløe 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 4 1. plads (guld)
Marcus Møller 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 4 2. plads (sølv)
Alfa Buchard Hansen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 4 3. plads (bronze)
Otto Lau 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 5 1. plads (guld)
Asger Mørup 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 5 2. plads (sølv)
Nina Dobel 02-09-2012 Schwanen Cup Tyskland   1. plads (guld)
Frederik Bastiansen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 5 3. plads (bronze)
Mikkel Engelbrecht Katz 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 6 1. plads (guld)
Tobias Dobel 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 6 2. plads (sølv)
Simon Dyrløv 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 6 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 7 1. plads (guld)
Arthur Ravn Mønsted 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 7 2. plads (sølv)
Emil Pedersen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 7 3. plads (bronze)
Christine Skou Larsen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 8 2. plads (sølv)
Martha Suhr Larsen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 8 1. plads (guld)
Nikolai Jørgensen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 8 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 9 1. plads (guld)
Sif Bouju 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 9 2. plads (sølv)
Sif Bouju 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 9 2. plads (sølv)
Mads Dobel 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 9 3. plads (bronze)
Jannie Dobel 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 10 1. plads (guld)
Kirsten Hansen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 10 2. plads (sølv)
Helle Gudnitz 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 10 3. plads (bronze)
Jakob Pedersen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 11 1. plads (guld)
Kim Johansen 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 11 2. plads (sølv)
Olivier Richter 04-05-2012 Klubmesterskab Pulje 11 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 19-05-2012 Kids Cup Lund Flydende 3. plads (bronze)
Sif Bouju 19-05-2012 Budo Nord   7. plads
Mikkel Emil Johansen 26-05-2012 NM -60kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 26-05-2012 NM -57kg 2. plads (sølv)
Steen Demant 29-08-2012 NM for veteraner -73 kg 1. plads (guld)
Asger Mørup 01-09-2012 Schwanen Cup Tyskland   3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 01-09-2012 Schwanen Cup Tyskland   3. plads (bronze)
Noah Weidinger 01-09-2012 Schwanen Cup Tyskland   1. plads (guld)
Tobias Dobel 01-09-2012 Schwanen Cup Tyskland   3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 01-09-2012 Schwanen Cup Tyskland   3. plads (bronze)
Tobias Dobel 30-09-2012 U20 Børn A -40kg 1. plads (guld)
Asger Mørup 30-09-2012 U20 Børn A -35kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 30-09-2012 U20 Børn B 1. plads (guld)
Martha Suhr Larsen 30-09-2012 U20 Børn B 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 30-09-2012 U20 Børn B 2. plads (sølv)
Nicolas Lind 30-09-2012 U20 Børn B 2. plads (sølv)
Mathias Bauer 30-09-2012 U20 Børn B 3. plads (bronze)
Sif Bouju 30-09-2012 SWOP   3. plads (bronze)
Sif Bouju 30-09-2012 SWOP -57kg 3. plads (bronze)
Sif Bouju 21-10-2012 Østkredsmesterskab hold 1. plads (guld)
Nina Dobel 21-10-2012 Østkredsmesterskab hold 1. plads (guld)
Nina Dobel 06-10-2012 Gladsaxe Judo Games -35kg drenge 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 28-10-2012 U20 Ramløse ungdom A -66kg 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 28-10-2012 U20 Ramløse ungdom A -50kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 28-10-2012 U20 Ramløse Børn B 1. plads (guld)
Martha Suhr Larsen 28-10-2012 U20 Ramløse Børn B 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 28-10-2012 U20 Ramløse Børn B 2. plads (sølv)
Nicolas Lind 28-10-2012 U20 Ramløse Børn B 2. plads (sølv)
Noah Weidinger 28-10-2012 U20 Ramløse Børn B 3. plads (bronze)
Viggo Jakobsen 28-10-2012 U20 Ramløse Børn B 3. plads (bronze)
Asger Mørup 28-10-2012 U20 Ramløse Børn A 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 04-11-2012 Begynderturnering Pulje 2 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 04-11-2012 Begynderturnering Pulje 2 2. plads (sølv)
Julius Bremer Hjorth 04-11-2012 Begynderturnering Pulje 3 2. plads (sølv)
Albert Adam Lauridsen 04-11-2012 Begynderturnering Pulje 3 3. plads (bronze)
Julia Lambert 04-11-2012 Begynderturnering Pulje 4 1. plads (guld)
Jennita Andersen 04-11-2012 Begynderturnering Pulje 4 2. plads (sølv)
Viggo Jakobsen 04-11-2012 Begynderturnering Pulje 5 1. plads (guld)
Andrei Walløe 04-11-2012 Begynderturnering Pulje 6 1. plads (guld)
Sif Bouju 10-11-2012 DMU -57kg 1. plads (guld)
Nina Dobel 10-11-2012 DMU -35kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 10-11-2012 DMU -66kg 2. plads (sølv)
Martha Suhr Larsen 11-11-2012 DMU-B +44kg 3. plads (bronze)
Mathias Bauer 11-11-2012 DMU-B -50kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 11-11-2012 DMU-B -30kg 3. plads (bronze)
Nicolas Lind 11-11-2012 DMU-B -30kg 2. plads (sølv)
Viggo Jakobsen 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U13C 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U13C 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U13C 2. plads (sølv)
Julius Bremer Hjorth 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U13C 3. plads (bronze)
Mathias Bauer 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U13B -50kg 2. plads (sølv)
Martha Suhr Larsen 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U13B +44kg 3. plads (bronze)
Noah Weidinger 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U13B -35kg 3. plads (bronze)
Sif Bouju 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U17A -57kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 25-11-2012 Hillerød Int. Judo Cup U17A -66kg 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 01-12-2012 DM -73kg 3. plads (bronze)
Bryan Zuasti 01-12-2012 DM-B -66kg 3. plads (bronze)
Tomas Flåten 01-12-2012 DM Veteran -73kg 1. plads (guld)
Ken Dobel 01-12-2012 DM Veteran -73kg 2. plads (sølv)
Bertil Bremer Hjorth 09-12-2012 Københavner mesterskab   1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 09-12-2012 Københavner mesterskab   1. plads (guld)
Andrei Walløe 09-12-2012 Københavner mesterskab   1. plads (guld)
Julia Lambert 09-12-2012 Københavner mesterskab   2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 09-12-2012 Københavner mesterskab   3. plads (bronze)
Isabella Fam 09-12-2012 Københavner mesterskab   3. plads (bronze)
Albert Adam Lauridsen 09-12-2012 Københavner mesterskab   3. plads (bronze)
Mikkel Köhler 09-12-2012 Københavner mesterskab   3. plads (bronze)
Sif Bouju 12-01-2013 Dutch Open U18 -57kg 7. plads
Nicolas Lind 27-01-2013 U20 Holbæk U12B -30kg 2. plads (sølv)
Mathias Bauer 27-01-2013 U20 Holbæk U15B 2. plads (sølv)
Mikkel Engelbrecht Katz 27-01-2013 U20 Holbæk U15A 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 27-01-2013 U20 Holbæk U15A 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 27-01-2013 U20 Holbæk U15A 1. plads (guld)
Sif Bouju 27-01-2013 U20 Holbæk U18A -57kg 1. plads (guld)
Alexander Bakke 27-01-2013 U20 Holbæk pokalturnering 1. plads (guld)
Sif Bouju 27-01-2013 U20 Holbæk pokalturnering -57kg 1. plads (guld)
Alexander Bakke 17-02-2013 Matsumae Cup -73kg 5. plads
Magnus Rosenkvist 23-02-2013 U20 Næstved U12A drenge 1. plads (guld)
Martha Suhr Larsen 23-02-2013 U20 Næstved U15B piger 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 23-02-2013 U20 Næstved U12B drenge 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 23-02-2013 U20 Næstved ungdom 1. plads (guld)
Nicolas Lind 23-02-2013 U20 Næstved U12B drenge 1. plads (guld)
Sif Bouju 10-03-2013 European Cup Cadets Zagreb -57kg 9. plads
Sif Bouju 23-03-2013 Thüringen Pokal -57kg 9. plads
Ken Dobel 23-03-2013 Veteranstævne -73kg 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 07-04-2013 Begynderturnering gruppe 2 1. plads (guld)
Arn Munkholdt Finderup 07-04-2013 Begynderturnering gruppe 2 3. plads (bronze)
Toke Olsen 07-04-2013 Begynderturnering gruppe 4 2. plads (sølv)
Andrei Walløe 07-04-2013 Begynderturnering gruppe 6 2. plads (sølv)
Marcus Møller 07-04-2013 Begynderturnering gruppe 9 1. plads (guld)
Nicolas Lind 28-04-2013 Østkredsmesterskab U12B 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 28-04-2013 Østkredsmesterskab U12A 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 28-04-2013 Østkredsmesterskab U12B 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 28-04-2013 Østkredsmesterskab U12B pige 1. plads (guld)
Nina Dobel 28-04-2013 Østkredsmesterskab U12A pige 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 28-04-2013 Østkredsmesterskab U15A 1. plads (guld)
Tobias Dobel 28-04-2013 Østkredsmesterskab U15A 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 28-04-2013 Østkredsmesterskab U15A 2. plads (sølv)
Sif Bouju 28-04-2013 Østkredsmesterskab U18A 1. plads (guld)
Alexander Bakke 28-04-2013 Østkredsmesterskab -81kg 1. plads (guld)
Isabella Fam 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 1 1. plads (guld)
Kalle Hannibal Nielsen 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 1 2. plads (sølv)
Jennita Andersen 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 2 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 2 2. plads (sølv)
Bertil Bremer Hjorth 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 2 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 3 1. plads (guld)
Julia Lambert 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 3 2. plads (sølv)
Julius Bremer Hjorth 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 3 3. plads (bronze)
Nicolas Lind 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 4 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 4 2. plads (sølv)
Andrei Walløe 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 4 3. plads (bronze)
Noah Køcks 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 5 1. plads (guld)
Liva Hansen 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 5 2. plads (sølv)
Lucas Bjørn Helsinghof 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 5 3. plads (bronze)
Asger Mørup 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 6 1. plads (guld)
Roma Høy 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 6 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 7 1. plads (guld)
Mathias Bauer 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 7 2. plads (sølv)
Simon Dyrløv 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 7 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 8 1. plads (guld)
Bertram Jørgensen 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 8 2. plads (sølv)
Navin Sigurdsson 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 8 3. plads (bronze)
Jakob Pedersen 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 9 1. plads (guld)
Brian 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 9 2. plads (sølv)
Kristian 04-05-2013 Klubmesteskab pulje 9 3. plads (bronze)
Sif Bouju 26-05-2013 NM Vejle -57kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 18-05-2013 HT 16 -57kg 5. plads
Thomas Flåten 26-05-2013 NM Vejle veteran -83kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 23-06-2013 Cadet EM -57kg 9. plads
Asger Mørup 07-09-2013 Swan Cup -38kg 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 09-07-2013 Swan Cup -43kg 3. plads (bronze)
Nina Dobel 09-08-2013 Swan Cup -38kg 1. plads (guld)
Tobias Dobel 29-09-2013 U20 Tåstrup -45kg 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 29-09-2013 U20 Tåstrup -55kg 1. plads (guld)
Mathias Bauer 29-09-2013 U20 Tåstrup -55kg 3. plads (bronze)
Nicolaj Larsen 29-09-2013 U20 Tåstrup pokalturnering 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 27-10-2013 U12 Ramløse -25kg 1. plads (guld)
Nina Dobel 27-10-2013 U12A Ramløse -40kg 3. plads (bronze)
Mathias Bauer 27-10-2013 U15B Ramløse -55kg 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 27-10-2013 U15A Ramløse -60kg 1. plads (guld)
Isabella Fam 03-11-2013 Begynderturnering   1. plads (guld)
Mikas Christiansen 03-11-2013 Begynderturnering   3. plads (bronze)
Emil Stephensen 03-11-2013 Begynderturnering   3. plads (bronze)
Bertil Bremer Hjorth 03-11-2013 Begynderturnering   1. plads (guld)
Jennita Andersen 03-11-2013 Begynderturnering pulje5 3. plads (bronze)
Adam Elshal 03-11-2013 Begynderturnering pulje6 1. plads (guld)
Marcus Møller 03-11-2013 Begynderturnering pulje10 3. plads (bronze)
Nina Dobel 09-11-2013 DMU -40kg 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 09-11-2013 DMU -60kg 2. plads (sølv)
Sif Bouju 09-11-2013 DMU -57kg 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 09-11-2013 DMU -66kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 10-11-2013 DMU -25kg 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 23-11-2013 Hillerød int. judo cup U15B -45kg 1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 23-11-2013 Hillerød int. judo cup U18A -66kg 1. plads (guld)
Emil Stephensen 23-11-2013 Hillerød int. judo cup U12 pulje1 3. plads (bronze)
Mathias Bauer 23-11-2013 Hillerød int. judo cup U15B -55kg 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 23-11-2013 Hillerød int. judo cup U15A -60kg 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 23-11-2013 Hillerød int. judo cup U15A -45kg 5. plads
Alexander Bakke 07-12-2013 DM -73kg 3. plads (bronze)
Ken Dobel 07-12-2013 DM veteran -73kg 1. plads (guld)
Bryan Zuasti 07-12-2013 DM -66kg B 3. plads (bronze)
Yorki Garcia 07-12-2013 DM -73kg B 1. plads (guld)
Alexander Bakke 15-01-2014 Reykjavik open -73kg 1. plads (guld)
Asger Mørup 25-01-2014 U20 Hundested U15A 2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 25-01-2014 U20 Hundested U12B 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 25-01-2014 U20 Hundested U12A 1. plads (guld)
Mathias Bauer 25-01-2014 U20 Hundested U15B 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 25-01-2014 U20 Hundested U15A 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 25-01-2014 U20 Hundested U12B 1. plads (guld)
Nicolas Lind 25-01-2014 U20 Hundested U12A 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 25-01-2014 U20 Hundested U15A 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 09-03-2014 U20 Holbæk U12A 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 09-03-2014 U20 Holbæk U12B 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 09-03-2014 U20 Holbæk U12B 3. plads (bronze)
Nina Dobel 09-03-2014 U20 Holbæk U15A 1. plads (guld)
Asger Mørup 09-03-2014 U20 Holbæk U15A 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 09-03-2014 U20 Holbæk U15A 2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 23-03-2014 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Adam Lind 23-03-2014 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Nicolas Lind 23-03-2014 Ramløse Træf   1. plads (guld)
Bertil Bremer Hjorth 23-03-2014 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Noah Köcks 23-03-2014 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 23-03-2014 Ramløse Træf   2. plads (sølv)
Emilia Olsen 23-03-2014 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 23-03-2014 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Asger Mørup 23-03-2014 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Tobias Dobel 23-03-2014 Ramløse Træf   3. plads (bronze)
Yorki Garcia 23-03-2014 veteranstævne -73kg 2. plads (sølv)
Jakob Pedersen 23-03-2014 veteranstævne -81kg 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 13-04-2014 London open -73kg 1. plads (guld)
Alexander Bakke 13-04-2014 London open -73kg seniorer 1. plads (guld)
Sif Bouju 13-04-2014 European Cadet Cup -57kg U18 9. plads
Mathias Rosenkvist 19-04-2014 Copenhagen Open -27kg U12 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 19-04-2014 Copenhagen Open -34kg U12 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 19-04-2014 Copenhagen Open -34kg U15 3. plads (bronze)
Mathias Bauer 19-04-2014 Copenhagen Open -60kg U15 3. plads (bronze)
Sif Bouju 20-04-2014 Copenhagen Open -57kg U18 1. plads (guld)
Asger Mørup 26-04-2014 ØKM U15 3. plads (bronze)
Nicolas Lind 26-04-2014 ØKM U15 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 26-04-2014 ØKM U15 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 26-04-2014 ØKM U15 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 26-04-2014 ØKM U15 1. plads (guld)
Nina Dobel 26-04-2014 ØKM U15 1. plads (guld)
Tobias Dobel 26-04-2014 ØKM U15 1. plads (guld)
Till Pöpperling 26-04-2014 ØKM Senior-B 1. plads (guld)
Yorki Garcia 26-04-2014 ØKM Senior B 1. plads (guld)
Christoffer Christensen 26-04-2014 ØKM Senior B 2. plads (sølv)
Jakob Pedersen 26-04-2014 ØKM Senior B 3. plads (bronze)
Mads Oudal 17-05-2014 Klubmesterskab pulje1 1. plads (guld)
Adam Lind 17-05-2014 Klubmesterskab pulje1 2. plads (sølv)
Nora Suhr Larsen 17-05-2014 Klubmesterskab pulje1 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 17-05-2014 Klubmesterskab pulje2 1. plads (guld)
Noah Köcks 17-05-2014 Klubmesterskab pulje2 2. plads (sølv)
Toke Olsen 17-05-2014 Klubmesterskab pulje2 3. plads (bronze)
Jennita Andersen 17-05-2014 Klubmesterskab pulje3 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 17-05-2014 Klubmesterskab pulje3 2. plads (sølv)
Emilia Olsen 17-05-2014 Klubmesterskab pulje3 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 17-05-2014 Klubmesterksab pulje4 1. plads (guld)
Nicolas Lind 17-05-2014 Klubmesterskab pulje4 2. plads (sølv)
Andrei Walløe 17-05-2014 Klubmesterskab pulje4 3. plads (bronze)
Asger Mørup 17-05-2014 Klubmesterskab pulje5 1. plads (guld)
Nina Dobel 17-05-2014 Klubmesterskab pulje5 2. plads (sølv)
Mikkel Engelbrecht Katz 17-05-2014 Klubmesterskab pulje6 1. plads (guld)
Mathias Bauer 17-05-2014 Klubmesterskab pulje6 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 17-05-2014 Klubmesterskab pulje6 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 17-05-2014 Klubmesterskab pulje7 1. plads (guld)
Bertram Jørgensen 17-05-2014 Klubmesterskab pulje7 2. plads (sølv)
Jakob Pedersen 17-05-2014 Klubmesterskab pulje8 1. plads (guld)
Yorki Garcia 17-05-2014 Klubmesterskab pulje8 2. plads (sølv)
Kim Johansen 17-05-2014 Klubmesterskab pulje8 3. plads (bronze)
Alexander Bakke 24-05-2014 NM -73kg 7. plads
Sif Bouju 24-05-2014 NM -57kg 3. plads (bronze)
Sif Bouju 29-05-2014 Budo Nord -57kg 1. plads (guld)
Asger Mørup 30-05-2014 Kids Cup   2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 30-05-2014 Kids Cup   2. plads (sølv)
Nina Dobel 30-05-2014 Kids Cup   3. plads (bronze)
Alexander Bakke 12-07-2014 European Cup Sindelfingen -73kg 7. plads
Bertil Bremer Hjorth 06-09-2014 Schwanen Cup U9 3. plads (bronze)
Asger Mørup 06-09-2014 Schwanen Cup U15 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 06-09-2014 Schwanen Cup U15 3. plads (bronze)
Mikkel Engelbrecht Katz 06-09-2014 Schwanen Cup U15 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 07-09-2014 Schwanen Cup U18 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 06-09-2014 Kids Cup -34kg 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 06-09-2014 Kids Cup -26kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 06-09-2014 Kids Cup -30kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 20-09-2014 CPH Cup pulje A1 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 20-09-2014 CPH Cup pulje A2 2. plads (sølv)
Adam Elshal 20-09-2014 CPH Cup pulje B6 2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 20-09-2014 CPH Cup pulje B5 2. plads (sølv)
Nora Suhr Larsen 20-09-2014 CPH Cup pulje B4 2. plads (sølv)
Isabella Fam 20-09-2014 CPH Cup pulje B3 1. plads (guld)
Alexander Bakke 20-09-2014 European Cup Tampere -73kg 5. plads
Sif Bouju 27-09-2014 SWOP U18 2. plads (sølv)
Sif Bouju 27-09-2014 SWOP U21 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 28-09-2014 U12 A Hundested   1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 28-09-2014 U12 B Hundested   2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 28-09-2014 U12 B Hundested   1. plads (guld)
Mathias Bauer 28-09-2014 U15 A Hundested   2. plads (sølv)
Bertram Jørgensen 28-09-2014 U18 A Hundested   3. plads (bronze)
Klara Rosenkvist 26-10-2014 U12 Ramløse   2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 26-10-2014 U12 Ramløse   1. plads (guld)
Bertram Jørgensen 26-10-2014 Pokalturnering Ramløse -81kg 2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 08-11-2014 DM U15B -30kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 08-11-2014 DM U15B -30kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 08-11-2014 DM U15A -35kg 2. plads (sølv)
Mathias Bauer 08-11-2014 DM U15A -66kg 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 08-11-2014 DM U18A -66kg 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 08-11-2014 DM U15A -55kg 1. plads (guld)
Nina Dobel 08-11-2014 DM U15A -40kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 08-11-2014 DM U18A -57kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 16-11-2014 Syd Cup 4 -30kg 1. plads (guld)
Bertil Bremer Hjorth 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup U15B -30kg 2. plads (sølv)
Jakob Pedersen 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup 30+ 85kg 2. plads (sølv)
Jakob Pedersen 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup 30+ 85kg 2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup U15B -30kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup U15A -35kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup U15B -30kg 1. plads (guld)
Mikkel Engelbrecht Katz 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup 15A -60kg 2. plads (sølv)
Mikkel Engelbrecht Katz 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup 15A -60kg 2. plads (sølv)
Rasmus Engelbrecht Katz 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup U18A -66kg 3. plads (bronze)
Sif Bouju 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup U18A -57kg 1. plads (guld)
Tobias Dobel 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup U15A -55kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 29-11-2014 Hillerød Int. Judo Cup U21A -57kg 2. plads (sølv)
Sif Bouju 06-12-2014 DM -57kg 1. plads (guld)
Isabella Fam 08-12-2014 CPH Cup   2. plads (sølv)
Jennita Andersen 08-12-2014 CPH Cup   1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 08-12-2014 CPH Cup   2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 08-12-2014 CPH Cup   3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 08-12-2014 CPH Cup   2. plads (sølv)
Rasmus Prominczl 08-12-2014 CPH Cup   3. plads (bronze)
Noah Köcks 08-12-2014 CPH Cup   2. plads (sølv)
Bertil Bremer Hjorth 18-01-2015 CPH Cup1   3. plads (bronze)
Sif Bouju 11-01-2015 Dutch open -57kg 9. plads
Klara Rosenkvist 18-01-2015 CPH Cup1   2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 18-01-2015 CPH Cup1   1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 18-01-2015 CPH Cup1   1. plads (guld)
Noah Köcks 18-01-2015 CPH Cup1   2. plads (sølv)
Nora Suhr Larsen 18-01-2015 CPH Cup1   2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 25-01-2015 U20 Holbæk   3. plads (bronze)
Bertil Bremer Hjorth 25-01-2015 U20 Holbæk   2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 25-01-2015 U20 Holbæk   1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 25-01-2015 U20 Holbæk   1. plads (guld)
Sif Bouju 25-01-2015 U20 Holbæk   1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 25-01-2015 U20 Holbæk   2. plads (sølv)
Alexander Bakke 15-02-2015 Matsumae Cup -73kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 01-03-2015 CPH Cup2   2. plads (sølv)
Noah Köcks 01-03-2015 CPH Cup2   2. plads (sølv)
Lulu Høy 01-03-2015 CPH Cup2   2. plads (sølv)
Bertram Jørgensen 07-03-2015 U21 Hvidovre U18A 2. plads (sølv)
Jakob Pedersen 07-03-2015 U21 Hvidovre Masters 3. plads (bronze)
Jennita Andersen 07-03-2015 U21 Hvidovre U12B 3. plads (bronze)
Klara Rosenkvist 07-03-2015 U21 Hvidovre U12B 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 07-03-2015 U21 Hvidovre U12A 1. plads (guld)
Roma Høy 07-03-2015 U21 Hvidovre U18A 3. plads (bronze)
Søren Asmussen 07-03-2015 U21 Hvidovre Masters 2. plads (sølv)
Till Pöpperling 07-03-2015 U21 Hvidovre Pokal 3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 07-03-2015 U21 Hvidovre U18A 3. plads (bronze)
Rasmus Prominczl 22-03-2015 Ramløsetræf   1. plads (guld)
Noah Köcks 22-03-2015 Ramløsetræf   3. plads (bronze)
Bertil Bremer Hjorth 22-03-2015 Ramløsetræf   3. plads (bronze)
Lulu Høy 22-03-2015 Ramløsetræf   2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 22-03-2015 Ramløsetræf   2. plads (sølv)
Roma Høy 22-03-2015 Ramløsetræf   3. plads (bronze)
Nora Suhr Larsen 22-03-2015 Ramløsetræf   1. plads (guld)
Tobias Dobel 27-03-2015 23th Internationales Rohrbacher Turnier   3. plads (bronze)
Jennita Andersen 03-04-2015 CPH open   2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 03-04-2015 CPH open   2. plads (sølv)
Jennita Andersen 25-04-2015 ØKM   1. plads (guld)
Roma Høy 25-04-2015 ØKM   1. plads (guld)
Skander Garchi Casal 25-04-2015 ØKM -90kg B 1. plads (guld)
Jakob Pedersen 25-04-2015 ØKM -90kg veteran 2. plads (sølv)
Victor Ischenko 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe1 1. plads (guld)
Adam Myhre Hansen 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe1 2. plads (sølv)
Hannah Berg 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe1 3. plads (bronze)
Storm Perelman 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe2 1. plads (guld)
Sixten Boesdal 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe2 2. plads (sølv)
Viggo Frank Nielsen 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe2 3. plads (bronze)
Anna B. Frølund 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe3 1. plads (guld)
Juliane Petersen 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe3 2. plads (sølv)
Ida Fam 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe3 3. plads (bronze)
Zeenat Mushtaq 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe4 1. plads (guld)
Mads Oudal 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe4 2. plads (sølv)
Yahya Mushtaq 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe4 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe5 1. plads (guld)
Klara Rosenkvist 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe5 2. plads (sølv)
Jennita Andersen 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe5 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe6 1. plads (guld)
Johs Stephensen 21-06-2015 Klubmesterskab Gruppe6 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 12-09-2015 U20 Helsingør -30kg 1. plads (guld)
Lulu Høy 12-09-2015 U20 Helsingør -35kg 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 12-09-2015 U20 Helsingør -35kg 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 26-09-2015 Schwanen cup U18-60kg 1. plads (guld)
Rasmus Engelbrecht Katz 26-09-2015 Schwanen Cup U18-66kg 1. plads (guld)
Asger Mørup 26-09-2015 Schwanen Cup U15-46kg 2. plads (sølv)
Nina Dobel 27-09-2015 Schwanen Cup U15-48kg 2. plads (sølv)
Nora Suhr Larsen 27-09-2015 Schwanen Cup U9-28kg 1. plads (guld)
Mads Oudal 27-09-2015 CPH Cup3 Pulje 11 3. plads (bronze)
Rasmus Prominczl 27-09-2015 CPH Cup3 Pule 7 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 27-09-2015 CPH Cup3 Pulje 1 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 27-09-2015 CPH Cup3 Pulje 2 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 25-10-2015 U20 Ramløse   1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 25-10-2015 U20 Ramløse   2. plads (sølv)
Roma Høy 25-10-2015 U20 Ramløse   3. plads (bronze)
Tobias Dobel 25-10-2015 U20 Ramløse   2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 01-11-2015 Adidas Challenge Borås U13 -34kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 01-11-2015 Adidas Challenge Borås U13 -34kg 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 01-11-2015 Adidas Challenge Borås U11 -30kg 1. plads (guld)
Nora Suhr Larsen 07-11-2015 DM U12B -30kg 1. plads (guld)
Lulu Høy 07-11-2015 DM U15B -35kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 07-11-2015 DM U15A -35kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 07-11-2015 DM U12A -30kg 1. plads (guld)
Nina Dobel 07-11-2015 DM U15A -52kg 2. plads (sølv)
Till Pöpperling 07-11-2015 DM senior B -73kg 1. plads (guld)
Roma Høy 07-11-2015 DM U18A -52kg 2. plads (sølv)
Rasmus Engelbrecht Katz 07-11-2015 DM U18A -73kg 2. plads (sølv)
Asger Mørup 07-11-2015 DM U15A -50kg 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 15-11-2015 Hillerød Int. Judo Cup -30kg 1. plads (guld)
Yorki Garcia 15-11-2015 Hillerød Int. Judo Cup veteran 1. plads (guld)
Jakob Pedersen 15-11-2015 Hillerød Int. Judo Cup veteran 3. plads (bronze)
Asger Mørup 15-11-2015 Hillerød Int. Judo Cup -50kg 3. plads (bronze)
Nina Dobel 15-11-2015 Hillerød Int. Judo Cup -52kg 2. plads (sølv)
Roma Høy 15-11-2015 Hillerød Int. Judo Cup -52kg 2. plads (sølv)
Lulu Høy 15-11-2015 Hillerød Int. Judo Cup -35kg 3. plads (bronze)
Rasmus Prominczl 06-12-2015 CPH Cup4   1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 06-12-2015 CPH Cup4   1. plads (guld)
Jennita Andersen 06-12-2015 CPH Cup4   3. plads (bronze)
Sif Bouju 09-01-2016 Kristianstad Judo Open   1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 09-01-2016 Kristianstad Judo Open   1. plads (guld)
Nina Dobel 09-01-2016 Kristianstad Judo Open   1. plads (guld)
Tobias Dobel 09-01-2016 Kristianstad Judo Open   2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 17-01-2016 CPH Cup1 A 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 17-01-2016 CPH Cup1 A 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 06-02-2016 Helsingborg open   1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 06-02-2016 Helsingborg open   1. plads (guld)
Nina Dobel 06-02-2016 Helsingborg open   1. plads (guld)
Sif Bouju 06-02-2016 Helsingborg open   1. plads (guld)
Mikkel Emil Johansen 06-02-2016 Helsingborg open   1. plads (guld)
Jennita Andersen 06-02-2016 Helsingborg open   3. plads (bronze)
Rasmus Engelbrecht Katz 06-02-2016 Helsingborg open   3. plads (bronze)
Greta Kessler 06-02-2016 Helsingborg open   3. plads (bronze)
Lucia Berthou 27-02-2016 U20 Frederiksværk U12C -34kg 3. plads (bronze)
Nina Dobel 12-02-2017 Borås Judo Challenge Feb2017 U18 3. plads (bronze)
Lulu Høy 27-02-2016 U20 Frederiksværk U15A -34kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 27-02-2016 U20 Frederiksværk U15A -35kg 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 27-02-2016 U20 Frederiksværk U12A -30kg 1. plads (guld)
Tobias Dobel 27-02-2016 U20 Frederiksværk U18A -66kg 2. plads (sølv)
Nina Dobel 27-02-2016 U20 Frederiksværk U15A -51kg 2. plads (sølv)
Asger Mørup 27-02-2016 U20 Frederiksværk U15A -50kg 1. plads (guld)
Storm Perelman 27-02-2016 U20 Frederiksværk U12C -24kg 2. plads (sølv)
Julia Lambert 06-03-2016 CPH Cup 2 C Pulje 8 1. plads (guld)
Adam Randerup 06-03-2016 CPH Cup 2 C Pulje 3 3. plads (bronze)
Rasmus Prominczl 06-03-2016 CPH Cup 2 B pulje 8 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 06-03-2016 CPH Cup 2 A pulje 2 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 06-03-2016 CPH Cup 2 A pulje 4 2. plads (sølv)
Asger Mørup 20-03-2016 International Rohrbacher Judotournament   3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 20-03-2016 U20 Holbæk U15A -35kg 2. plads (sølv)
Mikkel Emil Johansen 20-03-2016 International Rohrbacher Judotournament   1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 20-03-2016 U20 Holbæk U12A -30kg 2. plads (sølv)
Storm Perelman 20-03-2016 U20 Holbæk U12C -24kg 1. plads (guld)
Jennita Andersen 23-04-2016 Østkredsmesterskab U12A -35kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 06-05-2016 Budo Nord -35kg 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 07-05-2016 Kids Cup -30kg 2. plads (sølv)
Sofia Berthou 29-05-2016 CPH Cup 3   1. plads (guld)
Lucia Berthou 29-05-2016 CPH Cup 3   3. plads (bronze)
Rasmus Lau Rasmussen 04-06-2016 Klubmesterskab pulje1 1. plads (guld)
Sarah Berg 04-06-2016 Klubmesterskab pulje1 2. plads (sølv)
Ayesha Mushtaq 04-06-2016 Klubmesterskab pulje1 3. plads (bronze)
Adam Randerup 04-06-2016 Klubmesterskab pulje2 1. plads (guld)
Juliane Petersen 04-06-2016 Klubmesterskab pulje2 2. plads (sølv)
Johan Lange 04-06-2016 Klubmesterskab pulje2 3. plads (bronze)
Storm Perelman 04-06-2016 Klubmesterskab pulje3 1. plads (guld)
Sixten Boesdal 04-06-2016 Klubmesterskab pulje3 2. plads (sølv)
Isabella Fam 04-06-2016 Klubmesterskab pulje3 3. plads (bronze)
Tobias Groth 04-06-2016 Klubmesterskab pulje4 1. plads (guld)
Thor Frederiksen 04-06-2016 Klubmesterskab pulje4 2. plads (sølv)
Marcus Gregersen 04-06-2016 Klubmesterskab pulje4 3. plads (bronze)
Zeenat Mushtaq 04-06-2016 Klubmesterskab pulje5 1. plads (guld)
Lucia Berthou 04-06-2016 Klubmesterskab pulje5 2. plads (sølv)
Smilla Hauge 04-06-2016 Klubmesterskab pulje5 3. plads (bronze)
Yahya Mushtaq 04-06-2016 Klubmesterskab pulje6 1. plads (guld)
Emil Stephensen 04-06-2016 Klubmesterskab pulje6 2. plads (sølv)
Peter Andreas Holm 04-06-2016 Klubmesterskab pulje6 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 04-06-2016 Klubmesterskab pulje7 1. plads (guld)
Lulu Høy 04-06-2016 Klubmesterskab pulje7 2. plads (sølv)
Jennita Andersen 04-06-2016 Klubmesterskab pulje7 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 04-06-2016 Klubmesterskab pulje8 1. plads (guld)
Rasmus Prominczl 04-06-2016 Klubmesterskab pulje8 2. plads (sølv)
Sofia Berthou 04-06-2016 Klubmesterskab pulje8 3. plads (bronze)
Victor Ischenko 11-09-2016 CPH Cup 1 C-rækken 3. plads (bronze)
Lucia Berthou 11-09-2016 CPH Cup 1 C-rækken 2. plads (sølv)
Adam Randerup 11-09-2016 CPH Cup 1 B-rækken 3. plads (bronze)
Sofia Berthou 11-09-2016 CPH Cup 1 B-rækken 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 11-09-2016 CPH Cup 1 A-rækken 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 11-09-2016 CPH Cup 1 A-rækken 1. plads (guld)
Asger Mørup 24-09-2016 Schwanen Cup U15 3. plads (bronze)
Asger Mørup 24-09-2016 Schwanen Cup U18 3. plads (bronze)
Nora Suhr Larsen 25-09-2016 Schwanen Cup   2. plads (sølv)
Sofia Berthou 25-09-2016 Schwanen Cup   3. plads (bronze)
Nina Dobel 25-09-2016 Schwanen Cup   3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 25-09-2016 U12 Holbæk   2. plads (sølv)
Nina Dobel 23-10-2016 NationalCup Halmstad   2. plads (sølv)
Sif Bouju 23-10-2016 NationalCup Halmstad   1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 29-10-2016 U20 Maaløv U12 gruppe 8 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 29-10-2016 U20 Maaløv U15 gruppe 1 1. plads (guld)
Asger Mørup 06-11-2016 DM U15A 2. plads (sølv)
Bertram Jørgensen 06-11-2016 DM U21A 1. plads (guld)
Jakob Pedersen 06-11-2016 DM Senior B 1. plads (guld)
Lucia Berthou 06-11-2016 DM U12B 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 06-11-2016 DM U15A 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 06-11-2016 DM U12A 1. plads (guld)
Nina Dobel 06-11-2016 DM U15A 1. plads (guld)
Sofia Berthou 06-11-2016 DM U15B -63kg 1. plads (guld)
Sofia Berthou 06-11-2016 DM U15B +63kg 1. plads (guld)
Yorki Garcia 06-11-2016 DM Senior B -73kg 1. plads (guld)
Yorki Garcia 06-11-2016 DM Senior B -81kg 1. plads (guld)
Yorki Garcia 06-11-2016 DM Master 1. plads (guld)
Betina Berg 06-11-2016 DM Senior A -70kg 2. plads (sølv)
Betina Berg 06-11-2016 DM Master 1. plads (guld)
Nora Suhr Larsen 06-11-2016 DM U12B 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 12-11-2016 Syd Cup Staffanstorp   1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 12-11-2016 Syd Cup Staffanstorp   1. plads (guld)
Nina Dobel 12-11-2016 Syd Cup Staffanstorp   2. plads (sølv)
Asger Mørup 12-11-2016 Syd Cup Staffanstorp   3. plads (bronze)
Sixten Boesdal 20-11-2016 CPH Cup Pulje 4C 1. plads (guld)
Ella Thue Nørbæk 20-11-2016 CPH Cup Pulje 6C 3. plads (bronze)
Asger Mørup 27-11-2016 Hillerød International Judo Cup -55kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 27-11-2016 Hillerød International Judo Cup -38kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 27-11-2016 Hillerød International Judo Cup -33kg 2. plads (sølv)
Adam Randerup 04-12-2016 CPH Cup 6 Gruppe B 2. plads (sølv)
Victor Ischenko 04-12-2016 CPH Cup 6 Gruppe C 3. plads (bronze)
Rasmus Lau Rasmussen 04-12-2016 CPH Cup 6 Gruppe C 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 04-12-2016 CPH Cup 6 Gruppe A 2. plads (sølv)
Hannah Berg 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe C 2. plads (sølv)
Sarah Berg 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe C 1. plads (guld)
Frida Hansen 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe C 3. plads (bronze)
Anna Borop 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe C 2. plads (sølv)
Luca Schlunsen 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe C 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe A 2. plads (sølv)
Smilla Hauge 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe C 3. plads (bronze)
Sofia Berthou 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe B 2. plads (sølv)
Bertram Funder 22-01-2017 CPH Cup 1 Gruppe C 1. plads (guld)
Rasmus Poulsson 29-01-2017 Ungdomsturnering Brøndby U12 1. plads (guld)
Alexander Lindbjerg 29-01-2017 Ungdomsturnering Brøndby U12 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 29-01-2017 Ungdomsturnering Brøndby U15 1. plads (guld)
Sofia Berthou 29-01-2017 Ungdomsturnering Brøndby U15 1. plads (guld)
Nina Dobel 29-01-2017 Ungdomsturnering Brøndby U15 1. plads (guld)
Adam Randerup 04-03-2017 U20 Frederiksværk U12C gruppe 10 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 04-03-2017 U20 Frederiksværk U15A gruppe 2 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 04-03-2017 U20 Frederiksværk U15A gruppe 3 2. plads (sølv)
Asger Mørup 04-03-2017 U20 Frederiksværk U18A gruppe 3 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 18-03-2017 Helsingborg open   1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 18-03-2017 Helsingborg open   2. plads (sølv)
Nina Dobel 18-03-2017 Helsingborg open   3. plads (bronze)
Adam Randerup 19-03-2017 CPH Cup2   2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 19-03-2017 CPH Cup2   2. plads (sølv)
Anna Borop 19-03-2017 CPH Cup2   3. plads (bronze)
Malik Chahid 19-03-2017 CPH Cup2   1. plads (guld)
Rasmus P Ladefoged 19-03-2017 CPH Cup2   3. plads (bronze)
Sixten Boesdal 19-03-2017 CPH Cup2   1. plads (guld)
Sofia Berthou 19-03-2017 CPH Cup2   2. plads (sølv)
Rasmus Lau Rasmussen 19-03-2017 CPH Cup2   2. plads (sølv)
Cilas Petersen 19-03-2017 CPH Cup2   3. plads (bronze)
Asger Mørup 09-04-2017 International Rohrbacher Judotournament U16 3. plads (bronze)
Nina Dobel 09-04-2017 International Rohrbacher Judotournament U16 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 14-04-2017 CPH Open U15 2. plads (sølv)
Lulu Høy 22-04-2017 Østkredsmesterskab   1. plads (guld)
Sofia Berthou 22-04-2017 Østkredsmesterskab   1. plads (guld)
Yorki Garcia 22-04-2017 Østkredsmesterskab   1. plads (guld)
Jakob Pedersen 22-04-2017 Østkredsmesterskab   1. plads (guld)
Sarah Berg 21-05-2017 CPH Cup3   1. plads (guld)
Abella Østergaard 21-05-2017 CPH Cup3   2. plads (sølv)
Eik Lou Pedersen 21-05-2017 CPH Cup3   1. plads (guld)
Ella Thue Nørbæk 21-05-2017 CPH Cup3   3. plads (bronze)
Frida Hansen 21-05-2017 CPH Cup3   3. plads (bronze)
Katrine Barslund Ellehauge 21-05-2017 CPH Cup3   3. plads (bronze)
Lili Østergaard 21-05-2017 CPH Cup3   3. plads (bronze)
Sixten Boesdal 21-05-2017 CPH Cup3   2. plads (sølv)
Malik Chahid 21-05-2017 CPH Cup3   1. plads (guld)
Isam Chahid 21-05-2017 CPH Cup3   3. plads (bronze)
Katrine Barslund Ellehauge 21-05-2017 CPH Cup3   3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 25-05-2017 Budo nord -42kg 3. plads (bronze)
Sif Bouju 25-05-2017 Budo nord   2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 25-05-2017 Budo nord Kids Cup   1. plads (guld)
Alfred Valdemar Buch Rasmussen 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje1 1. plads (guld)
Michael Papadopoulos 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje1 2. plads (sølv)
Thomas Bencard 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje1 3. plads (bronze)
Isak Ørn Eliasson 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje2 1. plads (guld)
William Asmussen 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje2 2. plads (sølv)
Johannes Marx Øxenberg 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje2 3. plads (bronze)
Isam Chahid 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje3 3. plads (bronze)
Victor Ischenko 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje3 2. plads (sølv)
Johan Lange 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje3 1. plads (guld)
Bertram Funder 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje4 3. plads (bronze)
Katrine Barslund Ellehauge 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje4 1. plads (guld)
Elena Fonsbøl 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje4 2. plads (sølv)
Frida Hansen 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje5 2. plads (sølv)
Sarah Berg 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje5 1. plads (guld)
Lærke Hansen 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje5 3. plads (bronze)
Malik Chahid 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje6 2. plads (sølv)
Adam Randerup 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje6 1. plads (guld)
Alexander Lindbjerg 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje6 3. plads (bronze)
Cirkeline Maja Risby Mortensen 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje7 3. plads (bronze)
Alma Schlunsen 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje7 2. plads (sølv)
Ella Thue Nørbæk 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje7 1. plads (guld)
Sofia Berthou 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje8 1. plads (guld)
Louis Bencard 17-06-2017 Klubmesterskab Pulje8 2. plads (sølv)
Isam Chahid 16-09-2017 CPH Cup4 Pulje 1c 1. plads (guld)
Malik Chahid 16-09-2017 CPH Cup4 Pulje 2b 2. plads (sølv)
Rasmus Lau Rasmussen 16-09-2017 CPH Cup4 Pulje 3b 3. plads (bronze)
Alexander Lindbjerg 16-09-2017 CPH Cup4 Pulje 3b 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 16-09-2017 CPH Cup4 Pulje 11a 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 16-09-2017 CPH Cup4 Pulje 13a 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 23-09-2017 Trollträffen 2 Trollhättan   3. plads (bronze)
Tobias Dobel 23-09-2017 Schwanen Cup U18 -73kg 1. plads (guld)
Nina Dobel 24-09-2017 Schwanen Cup   3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 24-09-2017 Trollträffen 2 Trollhättan   2. plads (sølv)
Rasmus Lau Rasmussen 08-10-2017 CPH Cup 2 Gruppe B 1. plads (guld)
Adam Randerup  08-10-2017 CPH Cup 2 Gruppe B 2. plads (sølv)
Frida Hansen 08-10-2017 CPH Cup 2 Gruppe B 2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 08-10-2017 CPH Cup 2 Gruppe B 3. plads (bronze)
Mads Hentzen 08-10-2017 CPH Cup 2 Gruppe C 1. plads (guld)
Frederik Bilde 08-10-2017 CPH Cup 2 Gruppe C 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 28-10-2017 National Cup Halmstad   1. plads (guld)
Sif Bouju 28-10-2017 National Cup Halmstad   1. plads (guld)
Nina Dobel 28-10-2017 National Cup Halmstad   1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 28-10-2017 National Cup Halmstad   2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 29-10-2017 Ungdoms- og pokalturnering U12C 3. plads (bronze)
Sofia Berthou 29-10-2017 Ungdoms- og pokalturnering U15A 3. plads (bronze)
Nina Dobel 05-11-2017 Borås Judo Challenge -63kg 2. plads (sølv)
Bertram Jørgensen 11-11-2017 DM -90kg 3. plads (bronze)
Tobias Dobel 11-11-2017 DM -73kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 11-11-2017 DM -40kg 2. plads (sølv)
Nina Dobel 11-11-2017 DM -57kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 11-11-2017 DM -63 U21 1. plads (guld)
Sif Bouju 11-11-2017 DM -63kg senior 1. plads (guld)
Sofia Berthou 11-11-2017 DM -73kg 1. plads (guld)
Adam Randerup 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 4 B 3. plads (bronze)
Alexander Lindbjerg 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 3 B 1. plads (guld)
Christian Nygård Stoustrup 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 12 C 1. plads (guld)
Frederik Alexander Graven Bilde 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 1 C 3. plads (bronze)
Isam Chahid 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 6 C 1. plads (guld)
Louis Bencard 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 12 C 3. plads (bronze)
Mads Hentzen 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 6 C 3. plads (bronze)
Malik Chahid 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 3 B 2. plads (sølv)
Alma Schlunsen 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 9 C 2. plads (sølv)
Abella Østergaard 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 10 C 2. plads (sølv)
Lilli Østergaard 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 9 C 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 7 A 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 03-12-2017 CPH Cup 3 Pulje 6 A 1. plads (guld)
Sif Bouju 28-01-2018 Reykjavik open   3. plads (bronze)
Asbjørn Vesterby 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe C 3. plads (bronze)
August Grue Ladefoged 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe C 3. plads (bronze)
Dimitri Svane 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe C 3. plads (bronze)
Eik Lou Pedersen 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe B 2. plads (sølv)
Frederik Alexander Graven Bilde 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe B 2. plads (sølv)
Freja Elbrus-Mølgaard 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe C 2. plads (sølv)
Isam Chahid 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe B 3. plads (bronze)
Johannes Marx Øxenberg 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe C 2. plads (sølv)
Malik Chahid 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe A 3. plads (bronze)
Sofia Berthou 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe A 1. plads (guld)
Victor Ischenko 28-01-2018 CPH CUP 1 Gruppe B 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 11-02-2018 Danish Open Cup -38kg U15 1. plads (guld)
Sif Bouju 11-02-2018 Danish Open Cup -57kg senior 3. plads (bronze)
Alexander Lindbjerg 18-02-2018 Ungdoms- og pokalturnering -30kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 18-02-2018 Ungdoms- og pokalturnering -40kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 18-02-2018 Ungdoms- og pokalturnering -45kg 2. plads (sølv)
Asbjørn Vesterby 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe C 3. plads (bronze)
August Grue Ladefoged 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe C 3. plads (bronze)
Dimitri Svane 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe C 3. plads (bronze)
Eik Lou Pedersen 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe B 3. plads (bronze)
Johannes Marx Øxenberg 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe C 3. plads (bronze)
Sarah Berg 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe B 1. plads (guld)
Sofia Berthou 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe A 1. plads (guld)
Storm Veje 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe C 2. plads (sølv)
Victor Ischenko 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe B 1. plads (guld)
William Asmussen 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe C 2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 11-03-2018 CPH Cup 2 Gruppe A 2. plads (sølv)
Sif Bouju 17-03-2018 Helsingborg open -57 1. plads (guld)
Sofia Berthou 17-03-2018 Helsingborg open   1. plads (guld)
Tobias Dobel 17-03-2018 Helsingborg open -73kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 17-03-2018 Helsingborg open U46 3. plads (bronze)
Nina Dobel 17-03-2018 Helsingborg open -63kg 3. plads (bronze)
Klara Rosenkvist 31-03-2018 CPH Open WU15 -40 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 31-03-2018 CPH Open MU15 -38 2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 21-04-2018 Ungdomsturnering pulje 3 3. plads (bronze)
Klara Rosenkvist 21-04-2018 Ungdomsturnering Pulje 7 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 21-04-2018 Ungdomsturnering pulje 8 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 21-04-2018 Ungdomsturnering pulje 10 1. plads (guld)
August Grue Ladefoged 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe C 1. plads (guld)
Bertram Funder 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe B 3. plads (bronze)
Frida Hansen 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe B 3. plads (bronze)
Isam Chahid 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe B 1. plads (guld)
Sarah Berg 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe B 3. plads (bronze)
Storm Veje 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe C 2. plads (sølv)
Victor Ischenko 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe B 2. plads (sølv)
Dimitri Svane 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe C 3. plads (bronze)
Sofia Berthou 06-05-2018 CPH Cup 3 Gruppe B 1. plads (guld)
Nina Dobel 10-05-2018 Budo Nord Cup -63kg 9. plads
Mathias Rosenkvist 10-05-2018 Budo Nord Cup   3. plads (bronze)
Nina Dobel 26-05-2018 NM -63kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 7 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 7 2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 7 3. plads (bronze)
Elena Fonsbøl 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 1 1. plads (guld)
Frederik Bilde 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 1 2. plads (sølv)
Mads Hentzen 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 1 3. plads (bronze)
Storm Veje 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 2 1. plads (guld)
Frida Hansen 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 2 2. plads (sølv)
Sarah Berg 16-06-2018 Klubmesterskab Pulje 2 3. plads (bronze)
Johan Lange 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 3 1. plads (guld)
Victor Ischenko 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 3 2. plads (sølv)
Eik Lou Pedersen 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 3 3. plads (bronze)
Alexander Lindbjerg 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 4 1. plads (guld)
Sixten Boesdal 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 4 2. plads (sølv)
Adam Randerup 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 4 3. plads (bronze)
Lucia Berthou 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 5 1. plads (guld)
Ella Thue Nørbæk 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 5 2. plads (sølv)
Camille Rewitz 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 5 3. plads (bronze)
Isak Ørn Eliasson 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 6 1. plads (guld)
William Asmussen 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 6 2. plads (sølv)
Alexander Galli 16-06-2018 Klubmesterskab pulje 6 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 01-09-2018 Schwanen Cup   1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 01-09-2018 Schwanen Cup   1. plads (guld)
Asger Mørup 01-09-2018 Schwanen Cup   3. plads (bronze)
Sofia Berthou 02-09-2018 Schwanen Cup   1. plads (guld)
Nina Dobel 02-09-2018 Schwanen Cup   1. plads (guld)
Alexander Lindbjerg 07-09-2018 Copenhagen Sportif U10 -30kg 3. plads (bronze)
Nina Dobel 22-09-2018 Swedish Open   2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 07-09-2018 Copenhagen Sportif U18 -50kg 1. plads (guld)
Alexander Lindbjerg 22-09-2018 Ungdomsturnering Helsingør   1. plads (guld)
Sarah Berg 22-09-2018 Ungdomsturnering Helsingør   3. plads (bronze)
Alexander Galli 07-10-2018 CPH Cup   2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 07-10-2018 CPH Cup   1. plads (guld)
Storm Veje 07-10-2018 CPH Cup   1. plads (guld)
Katrine Barslund Ellehauge 07-10-2018 CPH Cup   3. plads (bronze)
Frida Hansen 07-10-2018 CPH Cup   3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 20-10-2018 Gøteborg Open U15 -42kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 20-10-2018 Gøteborg Open U18 -50kg 1. plads (guld)
Akio Dekkal-Furuya 27-10-2018 Ungdomsturnering Korsør U12B pulje 4 1. plads (guld)
Alexander Lindbjerg 27-10-2018 Ungdomsturnering Korsør U12B pulje 3 2. plads (sølv)
Bertram Funder 27-10-2018 Ungdomsturnering Korsør U12B pulje 2 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 28-10-2018 National Cup Halmstad U15 -42kg 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 28-10-2018 National Cup Halmstad U18 -50kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 04-11-2018 Borås judo challenge   2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 04-11-2018 Borås judo challenge   3. plads (bronze)
Sif Bouju 10-11-2018 Staffanstorp judogames -57kg 2. plads (sølv)
Tobias Dobel 10-11-2018 Staffanstorp judogames   3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 10-11-2018 Staffanstorp judogames -39kg 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 17-11-2018 DM -50kg 1. plads (guld)
Sif Bouju 17-11-2018 DM -63kg 2. plads (sølv)
Sarah Berg 18-11-2018 DM -30kg 3. plads (bronze)
Lucia Berthou 18-11-2018 DM -45kg 1. plads (guld)
Alexander Lindbjerg 18-11-2018 DM -35kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 18-11-2018 DM -40kg 1. plads (guld)
Kenzo Dekkal-Furuya 18-11-2018 DM -40kg 1. plads (guld)
Alexander Lindbjerg 02-12-2018 CPH Cup Nov gruppe A 2. plads (sølv)
August Grue Ladefoged 02-12-2018 CPH Cup Nov gruppe B 2. plads (sølv)
Bertram Funder 02-12-2018 CPH Cup Nov gruppe B 2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 02-12-2018 CPH Cup Nov gruppe A 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 02-12-2018 CPH Cup Nov gruppe A 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 02-12-2018 CPH Cup Nov gruppe A 1. plads (guld)
Storm Veje 02-12-2018 CPH Cup Nov gruppe C 2. plads (sølv)
Victor Ischenko 02-12-2018 CPH Cup Nov gruppe B 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 13-01-2019 Dutch Open U15 3. plads (bronze)
Frida Hansen 13-01-2019 CPH Cup Gruppe B 1. plads (guld)
Isam Chahid 13-01-2019 CPH Cup Gruppe B 2. plads (sølv)
Katrine Barslund Ellehauge 13-01-2019 CPH Cup Gruppe B 2. plads (sølv)
Malik Chahid 13-01-2019 CPH Cup Gruppe A 2. plads (sølv)
Alexander Galli 13-01-2019 CPH Cup Gruppe B 3. plads (bronze)
Sif Bouju 24-01-2019 Iceland Open -57kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 17-02-2019 Matsumae Cup   3. plads (bronze)
Nina Dobel 17-02-2019 Matsumae Cup   5. plads
Magnus Rosenkvist 17-02-2019 Matsumae Cup   5. plads
Sif Bouju 17-02-2019 Matsumae Cup   7. plads
Alexander Lindbjerg 09-03-2019 UT Brøndby U11 30A 2. plads (sølv)
Kenzo Dekkal-Furuya 09-03-2019 UT Brøndby U12 40A 3. plads (bronze)
Klara Rosenkvist 09-03-2019 UT Brøndby U15 44A 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 09-03-2019 UT Brøndby U18 50A 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 09-03-2019 UT Brøndby U15 45A 2. plads (sølv)
Isam Chahid 31-03-2019 CPH Cup 2 Gruppe 4 3. plads (bronze)
Alexander Lindbjerg 31-03-2019 Helsingborg Open   1. plads (guld)
Sif Bouju 31-03-2019 Helsingborg Open   1. plads (guld)
Alexander Galli 31-03-2019 CPH Cup 2 Gruppe 6 3. plads (bronze)
Mikkel Emil Johansen 31-03-2019 Helsingborg Open -66kg 1. plads (guld)
Ruben Rexen 31-03-2019 CPH Cup 2 Gruppe 6 3. plads (bronze)
Nina Dobel 19-04-2019 CPH open U18 -63kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 19-04-2019 CPH open U18 5. plads
Magnus Rosenkvist 19-04-2019 CPH open U18 -46kg 3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 11-05-2019 ØKM Ramløse U15A grp3 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 11-05-2019 ØKM Ramløse U15A grp4 1. plads (guld)
Sarah Berg 11-05-2019 ØKM Ramløse U15B grp1 1. plads (guld)
Peter Grouleff Jensen 11-05-2019 ØKM Ramløse Senior B grp1 3. plads (bronze)
Emma Mantey-Berg 11-05-2019 ØKM Ramløse U15A grp3 1. plads (guld)
Sif Bouju 18-05-2019 NM -57kg 3. plads (bronze)
Peter Grouleff Jensen 19-05-2019 CPH Cup 3 maj   3. plads (bronze)
Dimitri Svane 19-05-2019 CPH Cup 3 maj   3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 30-05-2019 Budo Nord U15 -42kg 3. plads (bronze)
Magnus Rosenkvist 30-05-2019 Budo Nord U18 -46kg 3. plads (bronze)
Nina Dobel 30-05-2019 Budo Nord U18 -63kg 2. plads (sølv)
Klara Rosenkvist 30-05-2019 Budo Nord U15 -42kg 2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 01-06-2019 Budo Nord Kids Cup -31kg 2. plads (sølv)
Alper Thomsen 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 1 1. plads (guld)
Nina E. Husum 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 1 2. plads (sølv)
Anders Gregersen 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 1 3. plads (bronze)
Elena Fonsbøl 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 2 1. plads (guld)
Sacarias Mortensen 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 2 2. plads (sølv)
Sarah Berg 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 3 1. plads (guld)
Frida Hansen 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 3 2. plads (sølv)
Alvilda Veje 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 3 3. plads (bronze)
August Grue Ladefoged 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 4 1. plads (guld)
Storm Veje 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 4 2. plads (sølv)
Mads Hentzen 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 4 3. plads (bronze)
Alexander Lindbjerg 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 5 1. plads (guld)
Johan Lange 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 5 2. plads (sølv)
Victor Ischenko 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 5 3. plads (bronze)
Villas Klithammer 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 6 1. plads (guld)
Alexander Galli 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 6 2. plads (sølv)
Adrian Mihlaj 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 6 3. plads (bronze)
Isak Örn Eliasson 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 7 1. plads (guld)
Ella Thue Nørbæk 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 7 2. plads (sølv)
Thomas Bencard 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 7 3. plads (bronze)
Peter Jensen 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 8 1. plads (guld)
Henrik Marx Larsen 24-06-2019 Klubmesterskab pulje 8 2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 07-09-2019 Schwanen Cup U12 -32kg 2. plads (sølv)
Nina Dobel 08-09-2019 Schwanen Cup U18 -63kg 3. plads (bronze)
Sarah Berg 20-09-2019 UT Helsingør B U12 1. plads (guld)
Frida Hansen 20-09-2019 UT Helsingør B U12 1. plads (guld)
Mathias Bauer 20-09-2019 UT Helsingør A U20 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 20-09-2019 UT Helsingør A U15 1. plads (guld)
Isak Örn Eliasson 20-09-2019 UT Helsingør B U12 2. plads (sølv)
Villas Klithammer 29-09-2019 CPH Cup1 Gruppe C 1. plads (guld)
Marlon Einstein Biilmann 29-09-2019 CPH Cup1 Gruppe C 2. plads (sølv)
Sarah Berg 29-09-2019 CPH Cup1 Gruppe B 2. plads (sølv)
Frida Hansen 29-09-2019 CPH Cup1 Gruppe B 3. plads (bronze)
Sacarias Mortensen 29-09-2019 CPH Cup1 Gruppe C 3. plads (bronze)
Alexander Lindbjerg 29-09-2019 CPH Cup1 Gruppe A 3. plads (bronze)
Mathias Bauer 29-09-2019 CPH Cup1 senior 3. plads (bronze)
Alexander Lindbjerg 05-10-2019 Wemmenhögs Judo Open -34kg 1. plads (guld)
Sarah Berg 26-10-2019 UT Korsør   1. plads (guld)
Mathias Bauer 26-10-2019 UT Korsør   3. plads (bronze)
Isak Örn Eliasson 26-10-2019 UT Korsør   3. plads (bronze)
Mathias Rosenkvist 26-10-2019 National Cup Halmstad U18 -50kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 26-10-2019 National Cup Halmstad U18 -50kg 1. plads (guld)
Dimitri Svane 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe B 2. plads (sølv)
Frida Hansen 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe B 3. plads (bronze)
Ruben Rexen 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe C 3. plads (bronze)
Sarah Berg 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe B 1. plads (guld)
Alexander Galli 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe B 3. plads (bronze)
Josephine Molsbak-Langkjær 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe C 3. plads (bronze)
Louise Rasmussen 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe C 2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe A 1. plads (guld)
Maher Sadek 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe S 2. plads (sølv)
Peter Jensen 03-11-2019 CPH Cup2 Gruppe S 1. plads (guld)
Magnus Rosenkvist 09-11-2019 Staffanstorps judo games   2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 09-11-2019 Staffanstorps judo games   2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 09-11-2019 Staffanstorps judo games   3. plads (bronze)
Maher Sadek 09-11-2019 Staffanstorps judo games   3. plads (bronze)
Sarah Berg 30-11-2019 DM Fredericia U12A -30kg 2. plads (sølv)
Mathias Bauer 30-11-2019 DM Fredericia U21A 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 30-11-2019 DM Fredericia U18A -50kg 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 30-11-2019 DM Fredericia U15A -45kg 1. plads (guld)
Ella Thue Nørbæk 30-11-2019 DM Fredericia U12A -40kg 3. plads (bronze)
Sif Bouju 30-11-2019 DM Fredericia senior A -57kg 1. plads (guld)
Mathias Rosenkvist 30-11-2019 DM Fredericia U18A -45kg 1. plads (guld)
Malik Chahid 01-12-2019 DM Fredericia U12B -40kg 2. plads (sølv)
Elena Fonsbøl 01-12-2019 DM Fredericia U12B -30kg 3. plads (bronze)
Frida Hansen 01-12-2019 DM Fredericia U12B -30kg 1. plads (guld)
Isak Ørn Eliasson 01-12-2019 DM Fredericia U12B -60kg 2. plads (sølv)
Peter Grouleff Jensen 01-12-2019 DM Fredericia senior B -90kg 3. plads (bronze)
Bjørk Elna Friis Skram 08-12-2019 CPH Cup 3 Gruppe C 3. plads (bronze)
Elena Fonsbøl 08-12-2019 CPH Cup 3 Gruppe B 1. plads (guld)
Johan Lange 08-12-2019 CPH Cup 3 Gruppe A 2. plads (sølv)
Marlon Einstein Biilmann 08-12-2019 CPH Cup 3 Gruppe C 1. plads (guld)
Sarah Berg 08-12-2019 CPH Cup 3 Gruppe B 2. plads (sølv)
Alper Thomsen 26-01-2020 CPH Cup1 Gruppe C 2. plads (sølv)
Theodor Lopez 26-01-2020 CPH Cup1 Gruppe C 2. plads (sølv)
Ruben Rexen 26-01-2020 CPH Cup1 Gruppe C 2. plads (sølv)
Elena Fonsbøl 26-01-2020 CPH Cup1 Gruppe B 1. plads (guld)
Johan Lange 26-01-2020 CPH Cup1 Gruppe B 3. plads (bronze)
Katrine Barlslund Ellehauge 26-01-2020 CPH Cup1 Gruppe B 3. plads (bronze)
Marlon Einstein Biilmann 26-01-2020 CPH Cup1 Gruppe B 2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 26-01-2020 CPH Cup1 Gruppe A 2. plads (sølv)
Sif Bouju 02-02-2020 Belgium Open   9. plads
Rikke Berg 08-02-2020 Danish Open senior -52kg 2. plads (sølv)
Magnus Rosenkvist 08-02-2020 Danish Open U18 -50kg 2. plads (sølv)
Sif Bouju 08-02-2020 Danish Open senior -57kg 5. plads
Mathias Bauer 26-01-2020 CPH Cup1   2. plads (sølv)
Alexander Lindbjerg 07-03-2020 UT Brøndby U12A 1. plads (guld)
Elena Fonsbøl 07-03-2020 UT Brøndby U12A 3. plads (bronze)
Isak Ørn Eliasson 07-03-2020 UT Brøndby U15B 2. plads (sølv)
Isam Chahid 07-03-2020 UT Brøndby U12B 2. plads (sølv)
Marlon Einstein Biilmann 07-03-2020 UT Brøndby U12B 1. plads (guld)
Sarah Berg 07-03-2020 UT Brøndby U12A 2. plads (sølv)
Mathias Rosenkvist 07-03-2020 UT Brøndby U18A 3. plads (bronze)
Johan Lange 13-09-2020 CPH Cup   2. plads (sølv)
1795 resultater